آلمان حرکت می کند به تمیز کردن صنعت گوشت در میان Coronavirus افزایش

آلمان را تجربه کرده است یک خوشه از عفونت با ویروس شیوع بیماری در کشتارگاه و بسته بندی گوشت می آمد گیا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 اردیبهشت 1399

آلمان را تجربه کرده است یک خوشه از عفونت با ویروس شیوع بیماری در کشتارگاه و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

عکس: قانون مهاجرت و ملیت fassbender/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برلین—دولت آلمان روز چهارشنبه به نقل مکان کرد و برای جلوگیری از یک رشته از Covid-19 شیوع بیماری در کشتارگاه و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان از جمله اعمال ممنوعیت انعقاد قرارداد دست دوم سخت تر و بهداشت و بازرسی رژیم و بالاتر جریمه برای نقض این قوانین.

این لایحه بود flanked توسط دیگر coronavirus اقدامات در میان آنها مراحل است که برخی از سپر پزشکی و دارویی از سوی خارجی ها برای تصاحب.

اخیر شیوع بیماری در کشتارگاه و گوشت پردازش گیاهان باعث شده صدها نفر از عفونت های جدید در عرض چند هفته باعث نادر سنبله در موارد در یک کشور بود که در غیر این صورت به نظر می رسد به ارمغان آورده اند این بیماری تحت کنترل است.

بسیاری از آلوده کارگران مهاجر از مناطق فقیرتر اروپا از جمله رومانی که اغلب در زندگی جمعی اقامت در نزدیکی گیاهان.

به عنوان برجسته در اوایل شیوع بیماری در آمریکا گوشت, صنعت, صنعت بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و کشتارگاه مستعد ابتلا به عفونت کارشناسان می گویند چرا که تعداد زیادی از کارگران کهنه در اتاق که در آن درجه حرارت به کمک ویروس زنده ماندن. آنها همچنین ممکن است مجبور به فریاد با توجه به صدای بلند سر و صدای محیط بیشتر گسترش پاتوژن.

این بیماری همه گیر است تاکید اروپا وابستگی به ارزان کارگران مهاجر به خصوص در مواد غذایی و کشاورزی بخش است. در آلمان که تنها به تازگی معرفی شده حداقل دستمزد زیادی با دستمزد پایین بخش بسیاری از شرکت های استخدام کارگران مهاجر از طریق پیمانکاران فرعی.

در حالی که قوانین اروپا را معرفی کرده است قانون به پلیس بهتر سیستم, ارسال شده, کارگران به ندرت لذت بردن از خود را در کشور میزبان منافع و سطح حفاظت کار. به طور متوسط بیش از 90 درصد از کارگران در صنعت گوشت پردازش شاغل هستند از طریق پیمانکاران فرعی در آلمان با توجه به آمار دولت.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در برخی از کارخانه ها و شرکت کارکنان به طور فیزیکی جدا از پیمانکاران و کار تحت شرایط مختلف. مکرر برون سپاری توسط پیمانکاران فرعی می تواند آن را سخت به پیگیری که در نهایت در قبال کارگران در یک کارخانه.

پرستاری و کشاورزی و دیگر بخش هایی که به شدت متکی به ارزان نیروی کار مهاجر. کشاورزان آلمانی پاکسازی شده اند را در 80,000 اروپای شرقی کارگران در این سال برای نجات برداشت.

در زیر پیش نویس قانون subcontracting توسط صنعت گوشت پردازش ممنوع خواهد شد از سال آینده. شرایط کار را برای بهبود و کارمند حضور خواهد داشت ثبت نام به صورت دیجیتالی برای جلوگیری از غیر قانونی و اضافه کاری.

"این تاج بحران قرار داده است یک ذره بین بر روی مشکلات در جامعه ما" Hubertus Heil کار و امور اجتماعی وزیر گفت یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. "این در شرایطی است که نه تنها به خطر انداختن پیمانکاران و همچنین عموم مردم است."

صنعت تحت فشار قرار دادند با این استدلال که گیاهان را در تلاش برای پیدا کردن, آلمانی, کارگران, مایل و قادر به انجام کار است که این اقدامات منجر به افزایش قیمت مواد غذایی است که آمار فقرا بسیار سخت است.

این بیماری همه گیر است افزود: این صنعت وابستگی به دستمزد پایین کارگران مهاجر.

عکس: SASCHA STEINBACH/european pressphoto agency

"یک ممنوعیت کلی از قراردادهای موقت در صنعت گوشت را انبوه منفی ساختاری عواقب برای کشاورزی اقتصاد" کلمنس Tönnies رئیس Tönnies برگزاری ApS & Co. کیلوگرم یکی از آلمان بزرگترین تولید گوشت نوشت: در نامه ای سرگشاده به دولت است.

در یک جداگانه حرکت می کند با هدف تامین امنیت پایدار و تامین دارو و تجهیزات پزشکی و آنگلا مرکل صدر اعظم دولت نیز به تصویب یک لایحه را قادر می سازد آن را به وتو خارجی خریداری از مراقبت های بهداشتی داخلی شرکت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

این حرکت در می آید و پس از گزارش که سرمایه گذاران خارجی و دولت ها در تلاش برای به دست آوردن شرکت های آلمانی کار بر روی coronavirus واکسن و مواد مخدر. در یک مورد سیاستمداران آلمانی ادعا کرد که برگ برنده دولت تا به حال ساخته شده است پیشرفت های به محلی داروسازی شرکت در حال توسعه یک واکسن علیه Covid-19.

بر اساس قوانین جدید خانم مرکل دولت قادر خواهد بود برای بررسی یک پیشنهاد از خارج از اتحادیه اروپا که یک سرمایه گذار به دنبال خرید بیش از 10% از مراقبت های بهداشتی مربوط به سهام شرکت می باشد. این باعث کاهش آستانه از 25 ٪ در حال حاضر.

هر دو گوشت-صنعت و تصاحب طرح باید توسط مجلس به تصویب رسید.

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب