آلمان می بیند بزرگترین محلی Covid-19 شیوع پس از بلند کردن اجسام مستند

Tönnies برگزاری تعطیل تولید در کارخانه آن را اجرا می کند که در آن آخرین, آلمانی, شیوع صورت گرفت. عک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 خرداد 1399

Tönnies برگزاری تعطیل تولید در کارخانه آن را اجرا می کند که در آن آخرین, آلمانی, شیوع صورت گرفت.

عکس: دیوید Inderlied/DPA/آسوشیتد پرس

برلین—آلمان ثبت کرده است و بزرگترین آن محلی Covid-19 شیوع پس از آن آغاز بازگشایی اقتصاد خود را در اوایل ممکن است با بیش از 600 نفر از کارکنان کشتارگاه تست مثبت برای coronavirus این هفته مقامات روز سه شنبه گفتند.

اعلام هایلایت خطر جدید سنبله در عفونت حتی به عنوان سرعت coronavirus همه گیر است که کاهش در سراسر اروپا است.

آغاز شد و تا کنون بزرگترین در یک رشته مشابه به اصطلاح superspreading حوادث در گوشت های فرآوری گیاهان در سراسر کشور است. عفونت های جدید در آلمان کاهش یافته و به حدود 300 روز در هفته های اخیر.

دولت محلی در غرب ایالت شمال راین وستفالن که در آن گیاه واقع شده است و دستور داد تا در تمام مدارس و کودکستان ها را ببندید و به شهروندان هشدار داد محدودیت حرکات خود را.

گیاهان پردازش گوشت ثابت کرده اند به خصوص مستعد ابتلا به Covid-19 شیوع است. کارکنان اغلب کارگران مهاجر که در نزدیکی زندگی می کنند و در جمعی تسهیلات که دانشمندان می گویند کمک به گسترش ویروس.

Tönnies برگزاری یکی از بزرگترین تامین کنندگان گوشت به بزرگترین اقتصاد اروپا.

عکس: sascha steinbach/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

در ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان تا حد زیادی از سر عملیات در ماه مه پس از یک سری از بسته شدن در ماه آوریل با توجه به Covid-19 شیوع بیماری در میان کارکنان است که بیمار هزاران نفر کشته و ده ها تن. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه آوریل با صدور یک فرمان اجرایی که اجازه meatpackers ادامه عامل گیاهان در اختیار وزارت کشاورزی ایالات متحده محافظ آنها از دولت و یا تماس های محلی به طور موقت نزدیک امکانات.

این بیماری همه گیر در ادامه به برخی از گوشت ایالات متحده آمریکا گیاهان به عنوان Covid-19 عفونت نگه داشتن برخی از کارگران خانه بیمار دیگران ماندن در خانه برای ترس از ابتلا به آن شرکت ها و انجام تمیز کردن عمیق در گیاهان است.

ماه گذشته دولت آلمان ممنوعیت گوشت-شرکت پردازش استفاده کارکنان از طریق پیمانکاران فرعی تاسیس تشدید بازرسی رژیم برای گیاهان و تنظیم عالی جریمه برای نقض قوانین بهداشت.

Tönnies برگزاری تعطیل تولید در کارخانه آن را اجرا می کند که در آن آخرین, آلمانی, شیوع صورت گرفت. این گیاه حدود 7000 نفر بیشتر از آنها در حال حاضر در قرنطینه این شرکت اعلام کرد. Tönnies برگزاری یکی از بزرگترین تامین کنندگان گوشت به بزرگترین اقتصاد اروپا و حساب برای نزدیک به 20 درصد از محصولات گوشت در بازار آلمان به دولت های محلی گفت.

بسیاری از کارگران در Tönnies برگزاری گیاه کارگران مهاجر از کشورهای اروپای شرقی بسیاری از آنها زندگی می کنند در نزدیکی کارخانه در خوابگاه با توجه به شرکت.

Gereon Schulze Althoff رئیس مدیریت کیفیت در Tönnies برگزاری عذرخواهی به مردم در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

سرد گیاهان پردازش هستند در معرض خطر بالاتر گفت: Gereon Schulze Althoff رئیس مدیریت کیفیت در Tönnies برگزاری, در بالا دیده می شود در ماه مه.

عکس: دیوید Inderlied/DPA/زوما پرس

آقای شولز Althoff گفت که بسیاری از کارگران به تازگی بازدید کشورهای خود پس از 10 هفته از مستند اضافه کرد که برخی از آنها ممکن است قرارداد این ویروس در سفر خود. او همچنین گفت که سرد گیاهان پردازش شد و در بالاتر از خطر, اشاره به رشد علمی شواهدی وجود دارد که درجه حرارت پایین تسهیل گسترش ویروس.

"این می تواند دوباره اتفاق می افتد در اینجا در شرکت های دیگر مانند ماست و پس از آن در همه جا زمانی که آب و هوا سردتر می شود" آقای شولز Althoff گفت.

Sven-گئورگ Adenauer های اجرایی این شهرستان از Gütersloh که در آن گیاه واقع شده است گفت که او امیدوار است آن را نمی توان لازم برای بازگشت به حالت کامل مستند.

"این به وضوح نشان می دهد که این ویروس هنوز هم در اینجا آن است که نامرئی دشمن است که می تواند دوباره در هر زمان" آقای Adenauer گفت.

این بیماری همه گیر کند شده است به طور چشمگیری در آلمان جدید ترین موارد در حال حاضر نسبت به کوچکتر superspreading رویدادهای مرتبط با خدمات مذهبی یا گردهمایی های اجتماعی.

برلین مقامات دستور 400 خانوار به قرنطینه این هفته پس از یک موضعی شیوع در یک ساختمان آپارتمان با 70 تایید عفونت تا کنون.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن