هنگ کنگ در شوک به چین چین می رود برای "گزینه های هسته ای'

یک تجمع اعتراضی بازداشت شده بود توسط پلیس هنگ کنگ روز یکشنبه به عنوان دموکراسی تظاهرات برداشت دوباره

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 خرداد 1399

یک تجمع اعتراضی بازداشت شده بود توسط پلیس هنگ کنگ روز یکشنبه به عنوان دموکراسی تظاهرات برداشت دوباره زیر پکن مقدمه ای از قوانین حاکم بر این سرزمین است.

عکس: میگوئل Candela/SOPA تصاویر/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—با طرح خود برای اعمال گسترده antisedition قانون در هنگ کنگ, چینی, رهبر خلق چین نشان داد تمایل به تغییر زمانی مستعمره بریتانیا ویژه وضعیت به عنوان یک خود-حاکم شهر با سرعت و دامنه است که تعجب بسیاری از معترضان به دیپلمات به تجار.

در یک دیدار از سرزمین اصلی چین ملی در هفته گذشته مقامات گفتند که در اطراف هنگ کنگ مقننه و پیش نویس اقدامات در برابر تجزیه طلبی نفوذ خارجی و تروریسم عنوان پکن به دنبال محدود کردن اعتراضات هنگ کنگ شهروندان به دنبال آزادی و استقلال.

این حرکت نشان می دهد آقای یازدهم است تغییر چرخ دنده ها در رویکرد خود را به هنگ کنگ و بسیاری از هم اکنون پیش بینی شتاب تلاش برای کنترل دیگر مناطق اساسی به هنگ کنگ رایگان-بازار هویت از آن سیستم آموزشی و مطبوعات آزاد به آن در دادگاه ها و سیاست های مهاجرتی.

"در آینده پکن را کنترل نه تنها دولت از هنگ کنگ اما ایدئولوژی آن گفت:" جانی لاو دیرین هنگ کنگ تحلیلگر سیاسی و روزنامه نگار.

رئیس جمهور چین, مرکز حل و فصل در یک جلسه کنگره ملی خلق در پکن در روز دوشنبه. سالانه جمع آوری شده بود به تعویق افتاد و از ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس.

عکس: Andrea Verdelli/گتی ایماژ

بیش از آخر هفته هزاران نفر از تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند مخالفت با حرکت و نفوذ رو به رشد در سرزمین اصلی چین است. در میان توده دستگیری معترضان خواهان تظاهرات به طور بالقوه برای احیای یک جنبش بود که آرام در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چین گفته است که اجازه می دهد خود را مخفی پلیس و دیگر سازمان های امنیتی به کار آشکارا در هنگ کنگ برای اولین بار به عنوان بخشی از هنوز unclarified جدید اجرای اقدامات است که همراه جدید امنیت قوانین.

"مردم هنگ کنگ باید آماده برای مقابله با انواع خودسرانه بازداشت شده اند که وارده بر هموطنان در جای دیگر در چین" نوشته جروم کوهن مدیر متحده-آمریکا قانون موسسه در دانشگاه نیویورک و نویسنده با نفوذ وبلاگ در قانون در چین و آسیا است.

مقامات چینی در حال گرفتن درد به این میگن قانون امنیت معنا نیست که پایان هنگ کنگ وضعیت ویژه ای تحت عنوان "یک کشور دو سیستم" است که بیمه نقش این شهر به عنوان یک بین المللی مالی توپی و یک کانال مهم برای شرکت های چینی و استان به قرض گرفتن پول.

معترضان در هنگ کنگ در روز یکشنبه. قانون برنامه زنده کرده است فعالیت علیه پکن در حال رشد نفوذ است.

عکس: وانگ کوان/NurPhoto/زوما پرس

مقامات چینی گفته اند که این اقدامات تنها هدف یک اقلیت از مشکل و خارجی خود را یاران به دنبال تضعیف چین حاکمیت. به جای آنها گفت: این قانون را افزایش هنگ کنگ نقش به عنوان یک تجارت hub با مهر از امکان تروریسم است.

"کاملا وجود دارد بدون نیاز به وحشت و یا نگران است که شما ممکن است نامطلوب نهفته" چین کمیسر امور خارجی در هنگ کنگ شیه فنگ گفت یک بسته بندی شده اتاق از دیپلمات های بین المللی کسب و کار گروه ها و روزنامه نگاران در روز دوشنبه.

هنگ کنگ دادگاه باقی خواهد ماند مستقل برای مثال, او گفت:. اما او ادا خود اطمینان با یک هشدار: "در خصوص انجام نمی شود rumormonger خودتان و یا پیوستن به ضد چین نیروهای stigmatizing یا اهریمنی قانون."

پکن برنامه ریزی برای هنگ کنگ

  • هنگ کنگ امنیت قانون: آنچه در چین برنامه ریزی شده است و به همین دلیل در حال حاضر
  • چین طرح جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ
  • تظاهرات دوباره در هنگ کنگ بیش از پکن اندازه گیری های امنیتی
  • چین حرکت برای از بین بردن هنگ کنگ استقلال به شمار معضل برای سیاست آمریکا

هنگ کنگ مطبوعات آزاد که در عمل در مقایسه با سرزمین اصلی چین سانسور روزنامه ها می تواند آمار اقدامات جدید. در حالی که آقای شیه گفت: آزادی مطبوعات خواهد بود افزایش یافته است توسط قانون او همچنین هشدار داد روزنامه نگاران به پنهان شدن در پشت اظهارات مطبوعات آزاد به درون واژگون سازی دولت است.

در روزهای اخیر چین تبلیغات رسانه ها را مورد حمله قرار ناشر هنگ کنگ محبوب طرفدار دموکراسی, روزنامه, روزانه اپل برای حمایت از تظاهرات.

"هنگ کنگ مردم باید انتخاب 2: مهاجرت و یا اقامت به مبارزه با به پایان" ناشر جیمی لای گفت در توییتر پس از اقدامات امنیتی اعلام شد. "من شما را به مبارزه با به پایان است. هنگ کنگ خانه من است."

چین در حال حاضر اعمال اقتدار بر روزنامه نگاران وارد هنگ کنگ قبلا مسئولیت از شهر مهاجرت کردند. در ماه مارس پکن لگد یک گروه از روزنامه نگاران آمریکایی در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله خبرنگاران از وال استریت ژورنال و ممنوع آنها را از هنگ کنگ به عنوان به خوبی.

آموزش و پرورش دیگر محلی از نگرانی. پکن تلاش کرده است برای دهه ها شامل pro-چین ترم در مدارس محلی ایده مخالف بسیاری در هنگ کنگ به عنوان تبلیغات. این ابتکار اوراق پس از یک زودتر دور از تظاهرات. آن را به راحتی می تواند دوباره زنده بسیاری در اینجا بر این باورند.

برخی از هنگ کنگ به معترضان بر این باورند که این شهر مالی اهمیت زیادی برای چین ممکن است در نهایت حد پکن توانایی دخالت در امور محلی اگر اقدامات خود را تضعیف اعتماد جهانی به دلار هنگ کنگ به عنوان امن و شفاف محل برای انجام کسب و کار.

هنگ کنگ بازار سهام در زمان خود یکی از بزرگترین روز افت 2015 پس از پکن طرح اعلام شد, به عنوان کسب و کار محلی گروه ابراز نگرانی کرد که چین مداخلات در هنگ کنگ می تواند به تضعیف این شهر بازار آزاد اخلاق.

یک طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ قانونگذار ریموند چان برداشته شد و امنیت به او اعتراض سرزمین اصلی قانون امنیت در طول یک شورای قانونگذاری جلسه کمیته در هنگ کنگ در روز جمعه.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

"هنگ کنگ است جایگاه مهمی پایدار توسط آن موقعیت بین المللی است. من فکر می کنم وجود دارد اتاق را برای سازماندهی و مخالفت با این اقدامات گفت:" ناتان قانون دموکراسی سیاستمدار. "اگر چه همه این است که بسیار ترسناک از آنجا که ما بالا مشخصات فعالان هستند که هدف قرار دادند."

ایالات متحده در حال بررسی این که آیا هنگ کنگ خود را حفظ semiautonomous وضعیت در پی پکن طرح است. پیدا کردن که در آن خود را از دست داده semiautonomy می تواند بی درنگ کنگره آمریکا به اقدام تنبیهی از بین بردن این شهر تجارت ویژه وضعیت به اعمال تحریم.

تأکید درک که سرزمین اصلی فراخوانی عکس در هنگ کنگ شهر منفور چین-حمایت مدیر اجرایی, کری لام داد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که در آن او به حمایت از قوانین جدید در حالی که اعتراف به این که او نمی باید هر گونه اطلاعات در مورد آنچه آنها می گویند. جمله بندی از این قانون هنوز در حال تکمیل در پکن.

بسیاری در هنگ کنگ انتظار داشتند پکن به تکیه بر این شهر قانونگذاری بدن است که با انباشته pro-پکن سیاستمداران را به شما معرفی امنیت ملی و قانون. تحمیل آن توسط فیات دیده می شد کمتر احتمال دارد "گزینه هسته ای" از آن تضعیف اصل حکومت خود.

چین تا به حال خواست هنگ کنگ به تصویب قوانین مشابه خود را در آن برای چند دهه. آقای شیه خارجی در امور کمیسر گفت: پکن است که قدرت به طور مستقیم به معرفی چنین قوانینی تحت هنگ کنگ مینی اساسی و اقدام در حال حاضر به دلیل مسائل امنیت ملی در موضوع فوری است.

یک علامت اولیه است که پکن خواهد تغییر موضع شد و تصمیم دولت در این سال به انتخاب بازنشستگی در سن حزب کمونیست مجریان به پست کلیدی مسئول روابط با شهر.

Xia Baolong یک زن 67 ساله سخت-بوش که پس از نظارت تخریب کلیساها در چین بیشتر مسیحی منطقه نامگذاری شد به طور مستقیم از هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر. او یک متحد نزدیک آقای یازدهم خدمت او را تحت در استان ژجیانگ در اوایل 2000s زمانی که چین رهبر در حال افزایش بود, حزب ،

زیر نظر آقای Xia آمد و 65 سال سن لو Huining که رزومه به عنوان یک سابق استانی در سطح حزب کمونیست رسمی ساخته شده او غیر منتظره ای قدرتمند رقم به بیش از در جدا هنگ کنگ دفتر رابط.

بر خلاف گذشته دارندگان پست های مردان تا به حال تقریبا هیچ تجربه قبلی و یا لینک کلیک کنید برای شهرستان.

در مارس آقای Xia مورد هنگ کنگ قانونگذاران برای حرکت بیش از حد به آرامی به تصویب یک قانون outlawing booing در چین سرود ملی مشترک در هنگ کنگ استادیوم. او را متهم حداقل یک نماینده مجلس از ارتکاب جرم "مخرب filibustering."

قانونگذاران گفت: شکایت پایمال کلیدی شعار "یک کشور دو سیستم" منع سرزمین اصلی مقامات از مداخله در هنگ کنگ قانونی در امور.

آقای لو را تأیید کرد که مقامات می گویند آنچه آنها می خواهند.

"در به نمایندگی از دولت مرکزی [دفاتر] حق اعمال نظارت و بیان نگرش جدی در امور مربوط به هنگ کنگ و سرزمین اصلی ،

ماه آینده چین گفت: این امر اعمال اقدامات امنیتی بدون دخالت هنگ کنگ قانونگذاران در همه.

نوشتن به جان لیون در john.lyons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب