جدید شیوع کروناویروس در چین باعث محدود مستند

یک جامعه کارگر چک دمای ساکن در شهرستان جیلین در شمال شرقی چین در مارس 19. عکس: یان Linyun/ایسنا/ز

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 خرداد 1399

یک جامعه کارگر چک دمای ساکن در شهرستان جیلین در شمال شرقی چین در مارس 19.

عکس: یان Linyun/ایسنا/زوما پرس

ظهور ده ها تن از جدید کروناویروس موارد در اطراف شمال شرقی شهر چینی باعث شده است تا مقامات به قفل کردن منطقه و جایگزین کردن برخی از مقامات آغاز محدودی بازگشت به کنترل دقیق در زمانی که دولت در تلاش است برای تحریک فعالیت های اقتصادی.

ساکنان در برخی از نقاط استان جیلین در حال دستور به ماندن در خانه و ترافیک به و از برخی از محلات است که محدود در تلاش برای جلوگیری از ویروس است که باعث Covid-19 از گسترش با توجه به اعلامیه دولت, دولت, رسانه ها و ساکنان.

شیوع در ساخت شهر جیلین و حومه Shulan آلوده حدود 40 نفر در هفته های اخیر با توجه به دولت گزارش از شهرداری منطقه حدود چهار میلیون نفر است. هیچ مرگ و میر گزارش شده است و تا کنون کل استان گزارش شده تنها دو نفر از چین 4,638 مرگ و میر مرتبط با Covid-19.

آخرین مستند مانند یک های اخیر برنامه ریزی برای آزمون تمام 11 میلیون نفر از ووهان پس از شش مورد جدید پدید آمده وجود دارد نشان می دهد که چگونه دولت چین مصمم است برای به حداقل رساندن شانس, موج جدید بیماری است. ووهان که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته متحمل شدید 76-day مستند که مورد نیاز ساکنان را به ماندن در خانه های خود را بیشتر از زمان و قطع این شهرستان از قطار و بزرگراه به بقیه چین است.

سربازان از افراد ارتش آزادی بخش را افتخار گارد گردان ایستاده در توجه در پکن در روز چهارشنبه. دولت سالانه قانونی جلسه باز خواهد شد در پایتخت در روز پنج شنبه.

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

هفته گذشته پکن اعزام آن coronavirus pointwoman معاون نخست وزیر خورشید Chunlan به شهرستان جیلین و جایگزین برخی از شهرستان های برتر مقامات محلی است. رسانه های دولتی به نقل از او خواستار "قاطع و دقیق و انعطاف پذیر و موثر اقدامات" یک پیشنهاد است که مقامات محلی عمل کرده بود بیش از حد به آرامی در پاسخ به شیوع بیماری است. مقامات دولت مرکزی تا به حال به طور مشابه سرزنش مقامات محلی برای شیوع در ووهان.

تغییرات چین ترکیبی از استبدادی و فن آوری کنترل شده اند سعی در سراسر جهان, که در آن بسیاری از جمله اقدامات در حال شل شدن.

در حال حاضر مقامات چینی در حال تلاش برای عادی سازی اجتماعی و فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور پس از بدترین سه ماهه اول در دوران مدرن که رشد تضعیف 6.8 درصد است که انتظار می رود که تمرکز اصلی دولت از لحاظ سیاسی حساس سالانه قانونی جلسه هنگامی که آن شروع می شود در روز پنج شنبه در پکن. هر گونه ملاحظه تازه شیوع کروناویروس در چین می تواند به تضعیف آن تلاش همراه با رئیس جمهور چین این اظهارات که چین قادر مباشر جهانی بهداشت.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

مسائل پیچیده این موارد در شمال شرقی چین از جمله در تلويزيون شهر و همجوار استان هیلونگجیانگ نمایشگاه برخی از ویژگی های دانشمندان نمی بینم در طول موج اول شیوع کیو Haibo متخصص در مراقبت بحرانی پزشکی که بخشی از یک ملی کمیسیون بهداشت کارشناس گروه, گفت, چینی, رسانه های دولتی. او گفت که توالی ژن ویروس متفاوت است از کسانی که در اطراف دیده ووهان است و موارد جدید گاهی اوقات از ویژگی های دیگر ـلی. نیز گفت: این بیماری عمدتا محدود به ریه ها به جای کل بدن است.

مردم در حومه Shulan مواجه شده اند به طور فزاینده ای به تنگ کنترل حرکت خود را از موارد شروع به ظهور در اوایل ماه به چین ثبت افزایش عفونت های وارداتی از خارج از کشور از جمله در میان شهروندان چینی بازگشت به خانه.

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

برخی از موارد پیش بینی شده است به 45 سال است که استخدام شد برای شستن لباس پلیس. که تشخیص داده شد در 7 مه تا به حال سفر خارج از کشور و یا در تعامل با مردم از دیگر مناطق در نظر گرفته شده به خطر بالاتر. در حال حاضر Shulan طبقه بندی در همان بالا-سطح خطر به عنوان ووهان بود که در آن مستند که در آن قوانین شامل نگه داشتن مردم در داخل مسکونی خود را ترکیبات و تعلیق خدمات اتوبوس محلی.

نه همه مناطق شهرستان جیلین به نظر می رسد مستند اما ساکنان در معرض خطر نقاط شهر صورت دقیق محدودیت در حرکات خود را. مقامات بهداشتی در حال انجام تماس ردیابی و حدود 90000 نفر در شهرستان جیلین تا به حال تست شده توسط دوشنبه برای coronavirus.

صاحب یک رستوران در زندگی بالاتر ریسک بخشی از شهرستان Jin Yuxiu گفت که او نشده است مجاز خارج از آپارتمان خود را از دوشنبه. ورود به او مسکونی مرکب او محافظت شده توسط یک نیم دوجین مردم در تجهیزات حفاظتی که درجه حرارت از ساکنان و پیگیری حرکات خود را. خانم جین گفت: خانواده اش اعطا شد دو ساعت عبور برای یک عضو خانواده به خرید مواد غذایی روزانه است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

دولت متوجه نکات برجسته این محدودیت را برای این شهرستان به عنوان یکی که گفت: افرادی که خریداری تب طب از تاریخ 1 آوریل پرسش و بازخواست خواهد شد.

اپيدميولوژيستها در چین و جاهای دیگر هشدار می دهند موج دوم شیوع کروناویروس اجتناب ناپذیر به عنوان دولت بازگشایی اقتصاد قبل از واکسن توسعه یافته است. برخی از آنها می گویند که این مستندات در شهرستان جیلین به نظر می رسد به درد نمیخورد با توجه به تعداد موارد گزارش سرویس های بهداشتی توانایی رسیدگی به آنها و آگاهی از خطرات.

"به نظر من فعال تماس با ما-ردیابی تلاش برای شناسایی و ایزوله عفونی افراد و قرنطینه مشکوک مخاطبین همراه با اجرای فردی اقدامات حفاظتی از جمله جهانی صورت-ماسک پوشیدن و افزایش بهداشت باید به اندازه کافی به این بیماری تحت کنترل" با توجه به خراردو Chowell یک استاد ریاضی اپیدمیولوژی در دانشگاه که مورد مطالعه چین در پاسخ به این بیماری همه گیر.

نوشتن به James T. Areddy در james.areddy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب