مقامات روسی افزایش آوریل Coronavirus مرگ و میر در میان انتقاد

دولت روسیه روز جمعه منتشر شد به روز رسانی coronavirus تلفات شامل مشکوک Covid-19 مرگ و میر. عکس: دی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 خرداد 1399

دولت روسیه روز جمعه منتشر شد به روز رسانی coronavirus تلفات شامل مشکوک Covid-19 مرگ و میر.

عکس: دیمیتری Lovetsky/آسوشیتد پرس

مسکو—مقامات روسیه تجدید نظر این کشور coronavirus مرگ, شمارش به سمت بالا با نزدیک به 50% برای آوریل تغییر به شمارش دستورالعمل های توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی در میان موشکافی آن پایین گزارش شده مرگ و میر.

روسیه آمار در ابتدا تنها شامل افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای پاتوژن و برای آنها یک postmortem تجزیه و تحلیل نشان داده است که Covid-19 شد, علت اصلی مرگ است. روز جمعه اما روسیه معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفت: شمارش خواهد در حال حاضر شامل مشکوک Covid-19 مرگ و میر.

به عنوان یک نتیجه از مجموع این مرگ و میر در کشور دانست و 1,675 خانم Golikova گفت: در مقایسه با 1,141 تحت قبلی محاسبه است. آوریل آمار به روز خواهد شد بیشتر به عنوان اطلاعات بیشتر در می آید, او گفت:.

مسکو مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال تجدید نظر تعداد coronavirus مرگ و میر برای سرمایه برای مارس به 1,561 از 639.

که توصیه می کند شمارش به عنوان Covid-19 مرگ و میر در تمام موارد که در آن coronavirus تلقی می شود به عامل شده اند.

قبل از تجدید نظر روسیه آمار رسمی نشان داد که این ویروس گسترش به طور گسترده ای قرار دادن ملت از 146 میلیون سوم در میان کشورهای با کمترین تعداد از coronavirus موارد پشت متحده و برزیل است. اما با مرگ و میر 4,142 به عنوان از آوریل 28, روسیه بود 27 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت در مقایسه با حدود 300 در آمریکا

میزان مرگ و میر مرتبط با Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس می تواند به طور قابل توجهی متفاوت است و بستگی به عواملی مانند سن بیمار و یا در دسترس بودن بخش های مراقبت ويژه.

برخی از پزشکان روسیه مورد سوال در این کشور پایین رسمی Covid-19 اعداد پس از مسکو آمار نشان داد به طور کلی مرگ و میر در آوریل 20 درصد بالاتر از آن بود که ماه به طور متوسط بیش از گذشته 10 سال است.

شک مطرح شده از روسیه را به داده های اولیه یک عصب. ممکن است یک نظرسنجی از 750 پزشکان انجام شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل RNC داروسازی و دکتر در محل کار در شبکه اجتماعی نشان داد که 61 درصد از پزشکان روسیه می گویند آنها نمی اعتماد رسمی اطلاعات مرگ و میر.

"به خصوص در طول یک بیماری همه گیر ما نیاز به داده های واقعی. این امر می تواند یک اشتباه به undercount مرگ و میر" گفت: آلکسی Kascheev یک مسکو مبتنی بر دکتر. "زمانی که شما رفتن به جنگ شما نیاز به دانستن قدرت واقعی دشمن خود را."

دولت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: اوایل این ماه که روسیه را فراهم می کند "کامل و قابل اعتماد حساب از علل مرگ است."

مقامات روسی اعتبار دولت در پاسخ به همه گیر برای کم مرگ و میر از جمله بسته شدن آن از 2600 مایل مرز با چین در ماه ژانویه در مدت کوتاهی پس از شیوع در ووهان و افزایش تست اجازه داده است که عفونت به سرعت کشف و درمان شود در نتیجه جلوگیری از بيماران از توسعه علائم است که می تواند آنها را بکشند.

ولادیمیر Federovski سابق اتحاد جماهیر شوروی دیپلمات ایرانی که در فرانسه زندگی می کند و نظر خود را به عنوان یک حریف از آقای پوتین هشدار داد در برابر خواندن روسیه داده ها از طریق یک غربی منشور که در نظر "همه چیز را به آینده از کرملین به عنوان یک وب نهفته است."

"مهم نیست که چگونه شما حساب Covid-19 مرگ واقعیت این است که روسیه بسیار کمتر از ایالات متحده و بسیاری از کشورهای اروپایی" آقای Fedorovski گفت. ایالات متحده تا به حال بیش از 55 ، 000 مرگ و میر در ماه آوریل با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کشورهای دیگر نیز کشتی با دقیق مرگ و میر از این بیماری همه گیر. در آمریکا مقامات فدرال به تازگی راه اندازی یک طرح برای جمع آوری داده ها در تاثیر coronavirus در خانه های سالمندان, اما نمی وادار امکانات به گزارش مرگ و میر و عفونت رخ داده است که ممکن است قبل از یک حرکت است که ترک کامل تلفات نامشخص اپیدیولوژی می گویند.

محققان گفت: این اولین بار نیست زمان آنها بوده است متعجب و متحیر مرگ ارقام بیرون آمدن از روسیه است. در اواسط دهه 1970 مقامات شوروی متوقف شد انتشار داده است که حاکی از افزایش شدید مرگ و میر نوزادان.

"آنها نگران است که انتشار این اطلاعات ممکن است خراب کردن تصویر در این کشور گفت:" ژاک Vallin یک محقق با جمعیتی موسسه INED.

تحقیقات انجام شده در دهه 1990 نشان داد که پرش ریشه تا حد زیادی از یک آماری اصلاحات الهام گرفته شده که توصیه ها و با هدف بهتر اندازه گیری مرگ و میر نوزادان و نه از بدتر شدن شرایط آقای Vallin گفت.

نوشتن به Georgi Kantchev در georgi.kantchev@wsj.com و دیوید Gauthier-Villars در David.Gauthier-Villars@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن