شش سابق بریوز وزن در مسائل اطراف شروع فصل

شش سابق بریوز بازیکنان را به شرکت در یک سخنرانی تلویزیونی بحث از مسائل اطراف آن ممکن است شروع این بیماری همه گ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 خرداد 1399

شش سابق بریوز بازیکنان را به شرکت در یک سخنرانی تلویزیونی بحث از مسائل اطراف آن ممکن است شروع این بیماری همه گیر تاخیر MLB فصل است.

تام Glavine جف Francoeur, برایان, Jordan, Paul برد پیتر Moylan و نیک سبز خواهد بود برجسته در "بازگشت از بیس بال: یک Fox Sports میزگرد" یک ساعته نشان می دهد که هوا شنبه در 8 بعد از ظهر و 11 p. m. on Fox Sports شرقی.

"استیو هامر: تام Glavine در حال حاضر می داند که شما مقصر

بحث پوشش بازیکن ایمنی و چانه زنی جمعی و دیگر موضوعات خواهد بود تعدیل توسط بریوز پخش تراشه Caray کلی Crull و جروم Jurenovich. شش سابق بازیکنان نیز نقش بر بریوز telecasts از جمله pregame و postgame را نشان می دهد اما هنوز معلوم نیست زمانی که بازی آغاز خواهد شد. مذاکرات در حال انجام بین MLB و اتحادیه بازیکنان در مورد امکان شروع فصل در اوایل ماه جولای در صورت های مالی لجستیکی و نگرانی های بهداشتی می توان کار می کرد.

در پیشبرد رایگان کلیپ های ویدیوئی روز شنبه را نشان می دهد ارائه شده توسط FSSE, Francoeur گفت که او "امیدوار است در نهایت وجود دارد (بنابراین) پول زیادی درگیر از تلویزیون معاملات و چیزهای دیگر, امیدوارم postseason پول است که آنها می توانند به نوعی از توافق."

Francoeur افزود: "از سی میلیون آمریکایی از کار هستند و آنها نمی خواهند به شنیدن یک دسته از میلیونرها و میلیاردرهای griping در هر یک از دیگر در مورد پول است."

Glavine گفت: "مقدار مساوی از فشار" در هر دو طرف برای رسیدن به یک معامله در اقتصاد از شروع فصل است.

"اگر ما بازی بیس بال بیس بال در حال رفتن به از دست دادن و آن را به از دست دادن بیش از آن را بعد از اعتصاب در سال 1994" Glavine گفت. "اگر این چیزی که از هم جدا می افتد چرا که اقتصاد من فکر می کنم که چه اتفاقی افتاد بعد از اعتصاب در سال 1994 با مردم فحش کردن این بازی خواهد بود حتی بیشتر از آن در این زمان اگر دوباره اتفاق افتاده است."

Glavine همچنین گفت که او "خواهد بود که حداقل کمی شگفت زده کرد" اگر برخی از بازیکنان با موجود شرایط پزشکی "انتخاب کردن" از بازی در این فصل است. "و اگر این مورد پس از آن من فکر می کنم هم تیمی های خود را نیاز به حمایت از آنها," او گفت:.

>> همچنین: آزادی رسانه ها, مدیران بحث در مورد آینده از حوادث زندگی می کنند

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن