بشار اسد چهره های فشار در حال رشد از خیابان بیش از افتادن اقتصاد

سوریه خط تا برای خرید نان در شمال غربی استان ادلب در ژوئن 9. سوریه و مشکلات اقتصادی در حال بدتر شدن ج

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 خرداد 1399

سوریه خط تا برای خرید نان در شمال غربی استان ادلب در ژوئن 9. سوریه و مشکلات اقتصادی در حال بدتر شدن جرقه تظاهرات این هفته تجاوزکارانه رژیم سعودی در جنوب این کشور است.

عکس: عمر حاج kadour/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بیروت—پراکنده تظاهرات گرفته اند نگه دارید در سوریه در میان خشم رو بیش از این فرو ریختن اقتصاد تست قدرت از بشار اسد به عنوان او تلاش برای تحکیم قدرت پس از نه سال جنگ.

طی هفته گذشته معترضان در شهر جنوبی تجاوزکارانه رژیم سعودی به خیابان ها ریختند و با شعارهای علیه آقای اسد. برخی به نام برای سقوط رژیم اسد یک عبارت به ندرت شنیده می شود دولت در مناطق تحت کنترل.

"سوریه از آن ماست و نه برای مجلس اسد" تظاهرکنندگان در تجاوزکارانه رژیم سعودی فریاد زد در فیلم از تظاهرات مشترک در رسانه های اجتماعی. تظاهرات تایید شد محلی نظارت گروه تجاوزکارانه رژیم سعودی 24.

تظاهرات در هم شکسته یک تابو در انتقاد مستقیم از این رژیم در مناطق تحت کنترل آن است. نیروهای امنیتی نیست دخالت کند اما یک فعال سیاسی که در زمان بازداشت شد, باعث تظاهرات خواستار آزادی او.

رژیم حامیان تجاوزکارانه رژیم سعودی در پاسخ خود به اعتراض در روز چهارشنبه محکوم کردن تحریم های ایالات متحده.

نیز وجود دارد یک طرفدار رژیم تجمع در شهر ساحلی طرطوس—یک سنگر و استحکامات در حمایت از آقای اسد—با حامیان برگزاری تصویر خود را در بالاترین نقطهء کشتی به عنوان آنها را در ماشین وافغان خود شاخ.

رئیس جمهور سوریه بشار اسد صحبت در دمشق, سوریه در ماه نوامبر گذشته.

عکس: ناشناس/آسوشیتد پرس

تظاهرات آمده است که رژیم سوریه پرانتز برای قایق از چالش های جدید به آن جنگ-اقتصاد کتک. تورم افزایش یافت سوخت نارضایتی با آقای اسد. پوند سوریه غرق شده به یک رکورد کم در برابر دلار آمریکا در بازار سیاه در اوایل این هفته هل دادن تا قیمت مواد غذایی و سوخت.

"یک هندوانه است که در حال حاضر ارزش یک ماه حقوق و دستمزد" گفت: Rayan معروف یک فعال سیاسی با تجاوزکارانه رژیم سعودی 24 است که بر اساس در سوریه شهر.

در ضمن محدودیت در جنبش های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus را بیشتر مانع از فعالیت های اقتصادی.

در مواجهه با نصب فشار اقتصادی آقای اسد اخراج نخست وزیر عماد المپیک مارسی در روز پنج شنبه در آنچه تحلیلگران را دیدم به عنوان یک پیشنهاد به قربانی او را برای اقتصادی کشور گلایه.

در جلسه پارلمان روز قبل از اخراج او, Mr. Neo سرزنش ارز اخیر استهلاک در تحریم های ایالات متحده هستند که با توجه به اثر آمده در هفته آینده.

سزار عمل به نام بعد از یک ارتش سوریه پناهنده که قاچاق هزاران نفر از تصاویر شکنجه در زندانهای رژیم در خارج از کشور, اهداف افراد و کسب و کار است که ارائه آقای اسد با کمک مالی یا کمک.

اما به کمک گروه هشدار داده اند که تحریم بدتر خواهد شد شرایط را برای میلیون ها نفر از مردم عادی سوریه بدون هر گونه تضمین آنها را تضعیف رژیم است.

این برنامه جهانی غذا برآورد شده در ماه آوریل است که تعدادی از سوریه در مواجهه با ناامنی غذایی افزایش یافته است 22 درصد بیش از سال گذشته به 7.9 میلیون وادار بسیاری از خانواده ها برای کاهش از سه وعده غذا به دو.

حتی mujadara ساده, ظرف, عدس و پیاز را تبدیل به بیش از حد گران برای بسیاری از شبلي گفت: al-شاعر یک فعال سیاسی با حزب جوانان ملی سوریه که دارای مجوز توسط دولت است. "وجود دارد یک محاصره در سوریه و در حال حاضر با سزار قانون همه چیز تنها به بدتر" او گفت:.

پوند سوریه آخرین ضرر و زیان شده اند به قدری تند است که بسیاری از مغازه ها در سراسر کشور بسته اند تا نرخ ارز تثبیت شد. در شمال این کشور تحت کنترل ترکیه مورد حمایت جناح مقامات هستند و با توجه به تعویض به ترکی ارز.

پوند سوریه سقوط کرده است در هفته های اخیر دامن زدن به اعتراضات در این کشور وخیم تر شدن وضعیت اقتصادی ،

عکس: عمر حاج kadour/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اقتصاددانان نسبت به پوند سوریه را رکود در بخش به وخیم تر شدن بحران مالی در کشور همسایه لبنان بود که در خدمت به عنوان یک تاسیسات برای سوریه کسب و کار در سراسر جنگ است.

به عنوان اقتصاد رو به وخامت آقای اسد رفته است پس از بیش از یک دوجین طرفدار رژیم پول مردان از جمله پسر عموی خود تاجر رامی Makhlouf. در اوایل این ماه در سوریه به بازار سهام به حالت تعلیق در تجارت برای Syriatel این کشور بزرگترین شرکت تلفن همراه که متعلق به آقای Makhlouf. در یک سری از پست های جذاب به آقای اسد در Facebook به سرمایه دار خیلی مهم گفت: برخی از کارکنان خود بازداشت شده است.

در حالی که تجاوزکارانه رژیم سعودی باقی مانده است تحت کنترل دولت های پس از قیام سال 2011 این استان اکثریت دروزی جمعیت برد استقلال نسبی از دولت است. دروزی ها یک فرقه مذهبی است که مانند دیگر اقلیت ها در سوریه تا حد زیادی گیر توسط رژیم اسد, درآمد آنها بیشتر راه گریز برای اعتراض نسبت به سایر مناطقی که مخالفت بی رحمانه سرکوب شده است.

حتی پس از اعتراضات آغاز شد که در روز یکشنبه منعکس کننده عمق خشم در ناتوانی دولت در کاهش اقتصادی درد. دستگیری مردی که با شرکت در تظاهرات در روز سه شنبه منجر به بیشتر تظاهرات خواستار آزادی او.

تجاوزکارانه رژیم سعودی 24 بعد از آن منتشر شد آنچه در آن گفت: ضبط صدا از رئیس شعبه محلی دانش آموزان' اتحادیه هشدار اعضا برای حضور در این طرفدار رژیم تجمع و یا در صورت عواقب. ضبط نمی تواند به طور مستقل تایید نشده است.

نوشتن به ایزابل Coles در isabel.coles@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن