تاد Stansbury میسازد Georgia Tech طرح به صورت داوطلبانه تمرینات

"در واقع من در آن نگاه کنید – و من به صحبت ما دانشجو-ورزشکاران در مورد آن – که ما نه تنها فرصت اما مسئولیت در

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 خرداد 1399

"در واقع من در آن نگاه کنید – و من به صحبت ما دانشجو-ورزشکاران در مورد آن – که ما نه تنها فرصت اما مسئولیت در نشان دادن اینکه چگونه دانش آموزان می توانند دوباره به دانشگاه" Stansbury گفت: در یک کنفرانس ویدئویی با media جمعه. "من می بینم ما فاز همچنین به عنوان یک نقشه راه در چگونه بقیه از دانشگاه می تواند در نهایت بازگشت به قدرت کامل به عنوان به خوبی."

Stansbury صحبت در جزئیات بیشتر در مورد سیاست های فن آوری ورزشکاران در هنگام آموزش مجاز خواهد بود به رزومه برای اولین بار پرده برداری از پنج شنبه شب. آنها خواهد بود که برای اولین بار تیم اول دانشگاه یا دانشکده تمرینات را در تکنولوژی پس از coronavirus همه گیر بسته پردیس در اواسط ماه مارس.

در میان جزئیات است که او تا جمعه که روز پنجشنبه انتشار اخبار:

همه ورزشکاران تست خواهد شد برای COVID-19 محض ورود خود را هر چند فاز اول بازگشت خواهد بود محدود به کسانی که در منطقه آتلانتا به عنوان در پردیس مسکن هنوز باز است. نیز وجود داشته باشد نظارت تست پس از آموزش شروع می شود و همچنین به عنوان تست برای ورزشکاران و یا کارکنان که نشان می دهد علائم. یک تماس-ردیابی طرح خواهد بود در محل قرار داده ،

"بنابراین وجود خواهد داشت برخی از پرچم ها که نیاز به تست اضافی," Stansbury گفت.

Stansbury گفت که قصد دارد برای پاسخ به تست مثبت در حال تحول است. که بخشی از دلیل که چرا ژوئن 15 تاریخ انتخاب شد, او گفت:, "قادر به استفاده از دو هفته آینده برای مطمئن شوید که ما رو که میخ."

ورودی اول نمی شود مجاز به شرکت در مرحله اول.

که در آن فاز اول شامل تنها آتلانتا-ورزشکاران منطقه و کمک مالی به آنها دسترسی به وزن اتاق و آموزشی اتاق عمل و رشته های ورزشگاه بسته خواهد شد – طرح دوم و سوم فاز خواهد بود برای استقبال بیشتر ورزشکاران و گسترش آموزش است.

فاز دوم "خواهد بود و بیشتر تمرکز بر گرفتن آن سقوط (ورزشی) دانشجو-ورزشکاران به عنوان امر طبیعی تحت شرایط عادی برای شروع با هر تیم فعالیت خواهد بود به تصویب در آن زمان" Stansbury گفت.

مرحله سوم و نهایی خواهد بود آغاز واقعی آموزش پیش فصل فراتر از قدرت و تهویه تمرینات.

"مطمئن شوید که شما در یک موقعیت برای ایمن پیش فصل بلکه در نهایت تیم خود را آماده برای بازی" Stansbury گفت.

وی تاکید کرد اولویت در یک محیط امن نشان داد در گروه آموزش محدود به 10 ورزشکاران و یا کمتر با آرایش از گروه های اقامت مداوم در طول مرحله اول. در طول تمرینات ورزشکاران و کارکنان را تشویق به پوشیدن ماسک. آنها مورد نیاز خواهد بود زمانی که اجتماعی-فاصله اقدامات نمی تواند مشاهده شود مانند زمانی که یک ورزشکار در حال درمان توسط یک مربی با توجه به ورزشی سخنگوی وزارت.

Stansbury گفت که در بهترین سناریو "ما در حال رفتن به قادر به باز کردن (سقوط برنامه ورزشی از جمله فوتبال بازکن فصل هفت. 3 برابر کلمسون در بابی داد ورزشگاه) به عنوان برنامه ریزی شده و بنابراین اولویت ما این است که مطمئن شوید که ما دانشجو-ورزشکاران آماده می شود قادر به انجام آن است."

Stansbury گفت: "نمی دانم که چگونه بسیاری از ورزشکاران را عوض ژوئن 15. از حدود 100 بازگشت بازیکنان در فوتبال فهرست زادگاه حدود نیمی از آنها در رفت و آمد طولانی از فناوری پردیس. اما دیگران که زادگاه هستند دورتر شده اند که ماندن در آپارتمان خود را در نزدیکی محوطه دانشگاه نیز می تواند بپیوندید. بدون شک بازیکنان که پناه به دور از آتلانتا خواهد بود وسوسه بازگشت و ماندن با هم تیمی دوست و یا نسبی.

اما نگه داشتن اولیه اعداد کوچکتر ممکن است عاقلانه به عنوان مرکز فضایی محدود است و نه پایمال کردن کارکنان است که می تواند تنها با گروه های کوچک. مربیان ممکن است تمرکز بر روی ورزشکارانی که نداشته دسترسی به آموزش وزن تجهیزات.

بچه شیطان و موذی, Johnson, پدر فارغ التحصیل offensive lineman رایان جانسون گفت: AJC که پسر خود را به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت به دانشگاه برای مرحله اول از خانه خود را در Brentwood دنیاست. به عنوان او تا به وزن تنظیم شده و یک زمینه که در آن او می تواند کار کند.

بر اساس مکالمات که Stansbury گفت که او تا به حال با تکنولوژی ورزشکاران – او به تازگی به رهبری "تاون هال" ملاقات با آنها – آنها هیجان زده به بازگشت به دانشگاه و رزومه برخی از قالب خود قبل از همه گیر زندگی می کند.

"من شنیده ام کسی واقعا که نگران آینده را," او گفت:. "این واقعا مخالف است. آنها نمی توانید صبر کنید برای بازگشت و آنها نمی توانند به بازگشت سریع به اندازه کافی."

او در توصیف خود و کارکنان به عنوان "بیش از حد آگاه" که همه ورزشکاران ممکن است به عنوان مشتاق و گفت: مربیان و مدیران حساس خواهد بود به کسانی که نگرانی.

"ما به هیچ وجه می خواهم هر یک از ما دانشجو-ورزشکاران که احساس نمی امن بازگشت دوباره" او گفت:.

چند پدر و مادر از بازیکنان فوتبال با بیان راحتی خود را با فرستادن فرزندان خود به دانشگاه برای تمرین است.

"من خیلی راحت با آنها محدود کردن آن به گروه های کوچک" گفت: روشنک اونز از اشتباه اول گیرنده گسترده ژاک اونز. "آن را مانند صدا نمی وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض بسیاری از مردم هنوز, بنابراین من فکر می کنم این یک برنامه خوب است."

"من با آنها راحت رفتن اواسط ماه ژوئن گفت:" استفانی شوالیه مادر دوم linebacker Demetrius شوالیه. "این فقط بچه ها در حال رفتن به باید واقعا با وجدان از آنچه آنها انجام می دهند و آن را نه فقط آنقدر برای خود به هم تیمی های خود را."

بچه شیطان و موذی جانسون گفت: او قرار دادن اعتماد خود را در مربی جف کالینز و کارکنان خود را.

"من فکر می کنم آنها در مورد مراقبت از این برنامه اما من فکر می کنم آنها را پسران در مقابل همه چیز" او گفت:. "است که به راحتی به عنوان یک پدر و مادر است. همه ما در زندگی مطمئن نیستید اما من فکر نمی کنم ما می تواند پنهان کند."

>> بنیاد افتخارات مرحوم Tech signee

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن