مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت آسیب دیده اند Trans-Atlantic روابط می گوید سیاست خارجی اتحادیه اروپا رئیس

جوزپ Borrell اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس گفت که بلوک نمی خواهد به دنبال ایالات متحده را به اتخاذ ی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 خرداد 1399

جوزپ Borrell اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس گفت که بلوک نمی خواهد به دنبال ایالات متحده را به اتخاذ یک بیشتر در مقابله با رویکرد پکن.

عکس: اولیویه hoslet/شاتر

بروکسل—رئیس جمهور تهمت حملات در اتحادیه اروپا باید مادی آسیب دیده در روابط اروپا و آمریکا و تقویت اروپایی عزم راسخ به دنبال یک مسیر مستقل در چالش های نوظهور مانند چین در حال رشد ابراز وجود و اروپا سیاست خارجی رئیس جمهور گفت:.

در میان گسترش لیست از تفاوت بیش از ایران, روند صلح خاورمیانه, تجارت, نظامی صرف و واشنگتن خروج از نهادهای بین المللی و معاهدات—جوزپ Borrell گفت اروپا نمی خواهد به دنبال ایالات متحده خواستار به اتخاذ یک بیشتر در مقابله با رویکرد پکن.

"ما در حال نزدیک شدن به ایالات متحده آمریکا نسبت به چین به دلیل...ما همان نظام سیاسی و این باعث می شود قوی تفاوت" آقای Borrell آغاز شده که در این پست به عنوان مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا شش ماه پیش در مصاحبه ای گفت: در این هفته. اما "روشن است که ما نمی باید همان نوع سیستماتیک رویارویی با چین" که واشنگتن مواجه است.

صحبت یک روز پس از میزبانی یک کنفرانس ویدئویی شنبه با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و وزرای خارجه اتحادیه اروپا آقای Borrell گفت: آقای تهمت حملات در اتحادیه اروپا به عنوان یک دشمن اتحاد عمیقتر تفاوت که پدید آمده قبل از اینکه رئیس جمهور آمریکا صورت گرفت ،

"روابط نمی تواند همان اگر در طرف دیگر اقیانوس اطلس وجود دارد این است که کسی که معتقد است که اتحادیه اروپا ایجاد شد به آسیب آمریکا است که من فکر می کنم به طور کامل درک غلط از تاریخ," او گفت:.

او گفت: چندین اخیر ایالات متحده تصمیم گیری نادیده گرفته در اروپا ، در این میان او گفته بودند که برنامه ریزی شده آمریکا خروج از سازمان بهداشت جهانی در میان coronavirus بحران تهدید و تحریم در برابر دادگاه جنایی بین المللی و واشنگتن برنامه ریزی خروج از 1990s معاهده در نظر گرفته شده برای کاهش تنش نظامی با روسیه است.

"اگر من یک دوست نزدیک با شما و شما را به تصمیم گیری که بر من و بدون در نظر گرفتن منافع من—حتی بدون توجه به من—من حق دارم بگویم اگر من موافقم یا نه" او گفت:.

رئیس جمهور تهمت و درمان اتحادیه اروپا به عنوان یک دشمن با توجه به جوزپ Borrell بلوک سیاست خارجی رئیس.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چنین گونه افزایش می دهد به عنوان ایالات متحده سر به انتخابات ریاست جمهوری. واشنگتن تهدید به پاره کردن 2015 ایران به طور یک جانبه در شورای امنیت سازمان ملل با وجود قوی اروپایی اعتراض. بسیاری از دولت های اروپایی ببینید واشنگتن رضایت به اسرائیل قصد دارد به ضمیمه برخی از سرزمین های فلسطینی پس از ژوئیه 1 به عنوان یک ضربه مرگ را به یک راه حل دو کشور برای اسرائیلی ها و فلسطینی ها است. آقای تهمت تایید این هفته از برنامه های بریده بریده تعدادی از نیروهای ایالات متحده در آلمان نگرانی واشنگتن از متحدان خود در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی.

در ایران آقای Borrell که صندلی های بدن است که نظارت 2015 هسته ای ایران گفت که او باز به بازسازی و یا گسترش توافق—اما تنها با ساختمان در زمان توافق.

"من در برابر این ایده که این معامله می تواند تغییر سینه های بزرگ, تجدید نظر, هر آنچه شما می خواهید," او گفت:. "اما شما نمی توانید پرتاب معامله از یک پنجره و سپس شروع از صفر است."

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت شده پایین اطلس تفاوت. آنها می گویند نزدیک همکاری های دو جانبه بین آمریکا و پایتخت های اروپایی است و مهم تر از شعله ور شدن یو پی اس بین بروکسل و واشنگتن است.

آقای Borrell جانباز اسپانیایی سوسیالیستی سیاستمدار با سال بروکسل تجربه گفت: اتحادیه اروپا و آمریکا باید بیشتر گفت و گو در چین از جمله اختصاص مذاکرات دو جانبه به بحث در مورد چالش های پکن به شمار. این مذاکرات نباید اتفاق می افتد فقط "یک بار در در حالی که," او گفت:.

اروپا روابط با چین نیز بدست rockier. اتحادیه اروپا به طور خاص چین به عنوان هل دادن دروغ در مورد اروپا را از دست داده و coronavirus بحران و هشدار داد که چین سفت گرفتن بیش از هنگ کنگ خطرات فرسایش "اعتماد متقابل است."

دو طرف نتوانسته اند به پیشرفت قابل توجهی در توافق نامه سرمایه گذاری که به شرکت های اروپایی محافظت بیشتر در چین است. اروپا را سخت تر کرده غربالگری سرمایه گذاری توسط شرکت های چینی و توصیه می شود نظارت بیشتر از فن آوری های چینی. روز چهارشنبه اتحادیه اروپا ضد تراست اعلام حرکت می کند که می تواند تیز کردن بلوک دفاعی در برابر یارانه شرکت های چینی.

مقامات اروپایی امیدوار بود در این سال به تلاش برای بهبود روابط با چین است اما coronavirus بحران مجبور به تعویق افتادن جلسه اول رئیس جمهور چین با تمام 27 رهبران اتحادیه اروپا که برنامه ریزی شده بود در ماه سپتامبر در آلمان است.

یک ویدیو اجلاس سران برگزار خواهد شد دوشنبه بین ارشد و چینی مستقر در بروکسل رهبران اتحادیه اروپا.

آقای Borrell گفت: مدیریت روابط با چین به طور فزاینده ای به چالش کشیدن برای بلوک که می بیند پکن به طور همزمان به عنوان شریک اقتصادی رقیب و "سیستمیک رقیب سیاسی". در حالی که واشنگتن تحت فشار قرار دادند یک پیام روشن از چین به عنوان یک تهدید جهانی تفاوت میان اتحادیه اروپا 27 دولت چیست اروپا اغلب صحبت می کند با صدای چندگانه در مسائل مهم مانند هنگ کنگ و حقوق بشر است.

"برای Pompeo آن را آسان تر" آقای Borrell گفت. "او صحبت می کند به نام ایالات متحده است. او را به رفتن را از طریق یک فرایند پیچیده ای از ساختمان مشترک ایستاده است."

آقای Borrell اذعان کرد که چین به شمار تهدیدات نظامی در آسیا چیزی تاکید این هفته به عنوان سربازان چینی درگیری با نیروهای مرزی خود را. او گفت: فن آوری های چینی به ارمغان می آورد خاص تهدیدات بالقوه به اروپا است.

اما او با رد این ایده که اروپا باید کشیده شود به جنگ با پکن است. در طول یک مکالمه در هفته گذشته با همتای چینی خود, آقای Borrell گفت: وانگ یی هشدار داد جهان در حال رانندگی بود به سوی یک جنگ سرد جدید.

آقای Borrell گفت: او پاسخ داد که "اتحادیه اروپا به دنبال ندارد برای یک جنگ سرد است."

نوشتن به لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن