مغلوب ساختن پیشی جستن منظور کشیدن نیروهای نظامی از آلمان آلارم متحدان اروپایی

آنگلا مرکل صدراعظم درگیری با رئیس جمهور تهمت بیش آلمان در ناتو صرف. عکس: پیتر nicholls/ایسنا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 خرداد 1399

آنگلا مرکل صدراعظم درگیری با رئیس جمهور تهمت بیش آلمان در ناتو صرف.

عکس: پیتر nicholls/ایسنا

ایالات متحده و متحدان در اروپا ابراز نارضایتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به بریده بریده تعداد سربازان آمریکایی در آلمان بیش از یک چهارم گفت: تضعیف ناتو و تقویت دشمنان مانند روسیه است.

آقای تهمت سفارش, گزارش وال استریت ژورنال روز جمعه شگفت زده متحدان که تا به حال شده است رسما مطلع به گفته دیپلمات های اروپایی. پیشنهاد قطع 25,000 از 34,500 خواهد معکوس اخیر افزایش نیروهای ایالات متحده در اروپا طراحی شده برای جلوگیری از روسیه که در حمله به اوکراین در سال 2014 و تقویت نیروهای مسلح و در غرب آن پهلو.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: آلمان را توجه داشته باشید از تصمیم گیری اگر تایید کرد. "ما ارزش همکاری با نیروهای مسلح است که رشد بیش از دهه," او گفت: Bild am Sonntag اعلام کرد. "آنها در جهت منافع هر دو کشور ما."

پرسید: درباره روابط با آمریکا گفت: "این پیچیده است."

متحدان آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در پارلمان آلمان هزینههای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از زور و اجبار.

مرتبط

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده از آلمان (5 ژوئن)
  • ایالات متحده در حال حرکت به ترک آسمان های باز ' پیمان طراحی شده برای کاهش جنگ با روسیه (21 مه)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری با پاکسازی در ناتو و تجارت دولت اسلامی (Dec. 3, 2019)
  • چگونه یک خط لوله گاز در حال رانندگی گوه بین ایالات متحده و متحدان آن (10 اسفند 2019)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن Roils متحدان ناتو با تماس به دو نظامی صرف (11 ژوئیه 2018)

"این برنامه نشان می دهد که یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادیده ابتدایی رهبری وظیفه: دخالت متفقین در فرآیندهای تصمیم گیری گفت:" یوهان Wadephul معاون رهبر از خانم مرکل حاکم محافظه کار بلوک در مجلس. "همه بهره مندی از انسجام داد تنها روسیه و چین از اختلاف."

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب hectored متحدان نظامی صرف و مسائل دیگر مانند ایران و زیر سوال ارزش سازمان پیمان آتلانتیک شمالی. متحدان باید شکایت در مورد عدم مشورت در تصمیم گیری های مهم اخیرا در ماه گذشته زمانی که برگ برنده دولت اعلام داشت که خروج از پیمان آسمان های باز یک توافق طراحی شده برای کاهش خطر جنگ بین روسیه و غرب است. آقای ترامپ انتقاد آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا به ویژه بیش از آن شکست برای رسیدن به این اتحاد صرف هدف از 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

ناتو و اعضای آن باید به دنبال جلب رضایت آقای ترامپ با حمایت برای دیدار با این هدف در آینده و ارائه بزرگتر سهم به داد بودجه را پوشش می دهد که صورتحساب مانند هزینه آب و برق در مقر آن در بروکسل است.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ نسبت افزایش هزینه های نظامی میان اعضای به آقای تهمت coaxing و اغلب خود را ستایش رهبری است.

اتحاد برگزار شد رهبران جلسه سال گذشته مورد ستایش قرار داد به عنوان یک موفقیت دیپلمات ها تا حد زیادی به خاطر آقای تهمت نمی اندازی تازه broadsides علیه متحدان و حتی در دفاع از اتحاد در برابر انتقاد از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

صحبت روز قبل از نشست لندن آقای استولتنبرگ تبلیغ اخیر افزایش نیروهای آمریکایی در اروپا به عنوان نشانه ای از تعهد ایالات متحده.

آقای ترامپ تصمیم به قطع اعداد نشان می دهد "قطع ارتباط کامل بین ناتو روند که در آن متحدان در حال تحت فشار قرار دادند به یک قوی استقرار در مقابل روسیه و آمریکا اولویت" گفت: یکی از مقامات ارشد مذاکره کننده در ناتو است.

برنامه ریزی شده قطع به نیروهای ایالات متحده در اروپا یک مزیت برای کرملین که به مدت طولانی به دنبال رانندگی گوه بین متحدان غربی و آمریکا کاهش نفوذ خود در اروپا است.

در حالی که روسیه تا حد زیادی داده می شود تا ایده برای بهبود روابط با ایالات متحده در آن نگاه به کشورهای مختلف که در آن می توانید به دست آوردن toeholds در غرب نه تنها به تقویت نفوذ خود را اما کاهش دهد که آمریکایی ها گفته تحلیلگران.

"تنها مسیر روسیه حرکت می تواند در تقویت روابط با غرب به سمت اروپا" گفت: آندره Kortunov مدیر روسیه در امور بین المللی شورای مسکو بر اساس فکر می کنم تانک با عربستان به وزارت خارجه روسیه.

رهبران ناتو از جمله کانادا, Justin Trudeau, انگلستان بوریس جانسون و فرانسه از امانوئل پاکسازی شد, گرفتار در دوربین ظاهر می شود به تبادل quips به بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی مدت در کنفرانس خبری بدون نام بردن از او. آنها فیلم برداری در طول یک پذیرایی در کاخ باکینگهام. عکس: آسمان/AP

با روسیه و اتحادیه اروپا در طرف مقابل از مسائل مانند اوکراین و سوریه, مسکو محدودی دارد اتاق را برای بهبود روابط دیپلماتیک در اروپا است. به جای آن موفق شده است در هل دادن از طریق پروژه های اقتصادی در این قاره مانند Nord Stream 2 پروژه است که می تواند دو برابر روسیه عرضه گاز به آلمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای متوقف کردن این پروژه ایجاد یک استخوان مشاجره بین برلین و واشنگتن است.

الکسی Leonkov یک مسکو بر اساس کارشناس نظامی گفت: تنش بین آمریکا و آلمان بر خروج نیروهای نظامی و عوامل دیگر می تواند کمک به مسکو بیشتر اهرم در دیدن این پروژه از طریق.

"رشد اقتصادی آلمان برگزار شده است بازگشت به ایالات متحده نیاز به تحریم روسیه برای همه چیز و هر چیزی. شاید ما می توانیم یک تغییر در اینجا," او گفت:.

اما ویکتور Olevich یک کارشناس در ایالات متحده-روابط روسیه در مسکو بر اساس مرکز واقعی سیاست گفت: روسیه تا به حال به اندازه گیری انتظارات خود را. یک نرم رسوایی که در معرض روسیه را به اتهام تلاش برای به دست آوردن دسترسی به خانم مرکل, ایمیل, آمار روابط سخت است. علاوه بر این ایالات متحده است که برنامه ریزی برای افزایش بیشتر نیروهای خود را در لهستان است که در آن به طور پیوسته ساخته شده است تا در سال های اخیر است.

"پتانسیل حرکت نیروهای ایالات متحده به سمت شرق از آلمان به لهستان موظف است برای افزایش فشار بر روسیه را در مرزهای غربی و استنباط قابل مشاهده اقدامات متقابل از مسکو گفت:" آقای Olevich.

نوشتن به جیمز Marson در james.marson@wsj.com و توماس بیشه در thomas.grove@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن