ایالات متحده مطالعات اسرائیل الحاق طرح

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح برای حل نزاع اسرائیلی-فلسطینی شامل پشتیبانی برای اسرائیل الحاق به اندا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 5 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح برای حل نزاع اسرائیلی-فلسطینی شامل پشتیبانی برای اسرائیل الحاق به اندازه 30 درصد از کرانه باختری است.

عکس: آریل Schalit/آسوشیتد پرس

ارشد تهمت مقامات دولت در جلسه به بحث در مورد طرح اسرائیل برای ضمیمه خاک در کرانه تلاش کشید که بحث روز شنبه در میان قانونگذاران ایالات متحده و انتقاد در سازمان ملل متحد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح برای حل و فصل چندین دهه درگیری بین اسرائیل و فلسطینی ها شامل پشتیبانی برای اسرائیل الحاق به اندازه 30 درصد از کرانه باختری که اسرائیل دستگیر شده در طول سال 1967 جنگ. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر وعده داده است برای شروع این فرآیند به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1 و طرح صلح نیاز به آمریکا و اسرائیل به توافق بر روی نقشه.

حامیان این حرکت می گویند این می تواند مجموعه ای از مرزهای اسرائیل به طور دائم و جلوگیری از طرح های پیشنهادی که تصور اسرائیل تخلیه حداقل برخی از شهرک های یهودی نشین در کرانه خانه به حدود 500.000 یهودی اسرائیلی ها و نه از جمله شرق بیت المقدس.

الحاق فشار کشیده شده مخالفت شدید از فلسطینی ها و همچنین اروپا و کشورهای عربی که در آن مقامات گفته اند که تلاش خواهد douse چشم انداز راه حل دو کشور و استوک ناآرامی.

کاخ سفید جلسات شروع سهشنبه و در ادامه انتظار می رود تا روز شنبه با توجه به ایالات متحده آمریکا و مقامات اسرائیلی. شرکت کنندگان عبارتند از: کاخ سفید مشاور Jared کوشنر سفیر ایالات متحده به اسرائیل دیوید فریدمن و صلح شرق میانه فرستاده Avi Berkowitz به عنوان به خوبی به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود که در کاخ سفید برای دیگر حوادث چهارشنبه.

آقای کوشنر معمار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طرح صلح اسرائیلی ها و فلسطینی ها است که با احتیاط از داشتن دولت به سرعت سبز-نور الحاق به گفته مردم پس از مذاکرات.

موضوع تقسیم کرده است قانونگذاران ایالات متحده. بیش از 185 آمریکا رهبری تشکر. Jan Schakowsky ایلینوی, امضا نامه ای در مخالفت با الحاق و گفت: این امر "به احتمال زیاد خطر اندازد اسرائیل پیشرفت های قابل توجهی در عادی سازی روابط با کشورهای عربی."

از طرف دیگر هفت سناتور دموکرات به رهبری تد کروز از تگزاس گفت: بدون استفاده از اصطلاح الحاق که این حرکت لازم است به "قفل کردن در پیشرفت خود را دولت ساخته شده است که معکوس اوباما-بایدن میراث بازگرداندن آمریکا و اسرائیل رابطه و ایجاد واقع بینانه و اساس صلح است."

جو بایدن آینده نگر دموکراتیک مهاجرت به چهره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر گفت که او مخالف الحاق. وسیع دموکراتیک انتقاد و مخالفت بسیاری در جامعه یهودی آمریکا تهدیدی برای رهبران اسرائیل اگر آنها را در ادامه با طرح و آقای بایدن رئیس جمهور می شود.

ایالات متحده و مقامات اسرائیلی در انتظار یک تصمیم و یا برخی از راهنمایی از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی این هفته است.

"شما به احتمال زیاد برای به دست آوردن یک اجماع در این هفته که اگر اسرائیلی ها با اجماع توافقنامه پس از آن دولت خواهد به آنها چراغ سبز به پیش بروید" گفت: دنیس راس که قبلا دیرین ایالات متحده رسمی و فعلی اسرائیل متخصص در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست آقای نتانیاهو و خود را حاکم شریک Benny Gantz برای رسیدن به یک توافق در الحاق قبل از واشنگتن ارائه می دهد هر نوع پشتیبانی.

آقای Gantz وزیر دفاع گفت: اسرائیل به خبرنگاران گفت اسرائیل می تواند یک جانبه گام به ضمیمه بخش هایی از کرانه اگر فلسطینی ها همچنان حاضر به مذاکره است.

یائیر لپید آقای Gantz را شریک سابق در آبی و سفید سیاسی داد که تقسیم از او زمانی که آقای Gantz پیوست آقای نتانیاهو گفت طرفه الحاق مخالف هسته "نیت" از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

"من فکر می کنم دولت می داند این است که در مجموع قاتل از هر گونه چشم انداز این طرح تا به حال تبدیل شدن به یک ملموس روند و علاوه بر این دستور برای ناآرامی" آقای لبيد گفت: در مصاحبه این هفته است. او قبلا پیوست آقای Gantz در جلسات با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.

در اسرائیل بحث بر سر الحاق تقسیم کرده است ، یک نظرسنجی اخیر توسط اسرائیل دموکراسی موسسه گفت: 50 درصد از اسرائیلی ها پشت الحاق کرانه.

ایالات متحده تا به حال هیچ مقام رسمی در تماس با رهبران فلسطینی پس از سال 2017, زمانی که فلسطینی ها قطع روابط زیر متحده به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت. ایالات متحده گرفته شده دیگر مراحل پس از آن برای فشار به فلسطینی ها از جمله برش دو جانبه کمک و بستن فلسطینی ماموریت در واشنگتن است.

در جلسه شورای امنیت سازمان ملل در موضوع بالا فلسطینی دیپلمات ها و مقامات بسیاری از کشورها خواست اسرائیل برای جلوگیری از الحاق یک طرفه.

سفیر ایالات متحده U. N. کلی صنایع دستی اذعان نگرانی اما گفت: "این است که یک مجموعه سیاسی مشکل است که تنها می توان با حل مذاکرات بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها است."

اسرائیل U. N. سفیر دنی Danon گفت: مسلمانان باید یک کتاب مقدس ادعا می کنند به زمین در بانک غرب و عقب نشینی در برابر این ایده که الحاق خواهد فرضا مذاکرات که گرفته نشده محل پس از 2014.

فلسطینی وزیر امور خارجه ریاض المالکی تصریح کرد خواستار یک صلح بین المللی در کنفرانس بدون ارائه جزئیات از جمله جمع آوری است. او هشدار داد که اسرائیل ممکن است تحریم های بین المللی و آسیب به اسرائیل روابط با فلسطینی ها و منطقه است.

نوشتن به ویلیام در ملدن william.mauldin@wsj.com و Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن