جایی که آنها در حال حاضر؟: برایان کاکس سابق شاهین خط دفاعی مربی

یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution جلب با سابق آتلانتا چهره های ورزشی در این گاه به گاه سری. ام

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution جلب با سابق آتلانتا چهره های ورزشی در این گاه به گاه سری. امروز: برایان کاکس

سابق شاهین خط دفاعی مربی برایان کاکس انجام شده است بسیاری از روح جستجو از آنجا که او از کار اخراج شد سه روز پس از تیم های تاریخی سقوط در سوپر باول LI.

Cox, 52, که می خواهد به عقب بر گردیم به مربیگری است که هنوز هم در حال انتظار برای تلفن خود را به حلقه.

کاکس با اعتبار کمک به توسعه دفاعی مقابله با Grady جارت و او این موقعیت زمانی که مربی ویک Beasley ثبت 15.5 کیسه منجر به NFL.

Cox سابق بازیکن و سه بار تمام نرم افزار linebacker رفت از گروه خود بازی های خوبی در کاسه فوق العاده با پنج کیسه و نه کارفرمایی بازدید به اخراج شدن.

او گفت که او با توجه به جوابی که به همین دلیل او از کار اخراج شد. وی با اشاره به یک حادثه در NFL سراغ ترکیب سال قبل است اما از نگاه داخلی به دلیل امکان پذیر است.

کاکس که آتشین بود, بازیکن, هل آریزونا کاردینالز دیده بانی در ترکیب طول یک اختلاف بیش از دسترسی به یک چشم انداز در طول فرآیند مصاحبه. او بعد از آن عذرخواهی کرد.

"پس از من منتشر شد و من برداشت خانواده من و ما فرار به خارج از شهر به هوستون" کاکس گفت. "من به هوستون. ما در آنجا ماند در هوستون برای یک سال. من در حال حاضر 11 ساله دختر گفت من به سرقت برده و زندگی او را از او گرفت و او را به دور از زندگی او و دوستان او."

که نمی نشستن و با کاکس. او نقل مکان خانواده به مترو آتلانتا و اقامت در دانا.

"من فقط در اینجا صرف وقت با خانواده" کاکس گفت. "من می خواهم به عقب بر گردیم به مربیگری. اما این گوشی نه پله در چهار سال و یک چیز سخت."

کاکس اهل East St. Louis, ایلینوی بود پنجم-انتخاب دور از Western Illinois. او در ادامه به بازی NFL 12 فصل شد و سه Pro کاسه. او به دست آورده حلقه کاسه فوق العاده با پرستان که برنده سوپر جام XXXVI بیش از St. Louis Rams 20-17 در سال 2002.

بازنشسته شد و پس از سال 2002 نجومی و رو به مربیگری در سال 2006 با جتز نیویورک به عنوان دستیار خود خط دفاعی مربی. او با دن کوین بود که خط دفاعی مربی برای این جت در سال 2007 و 2008.

او در ادامه به مربی در کلیولند (2009-10), میامی (2011) و خلیج تمپا (2012-13) قبل از فرود با شاهین است.

که از NFL سخت شده است برای او.

"برای من, آن فقط یک ماده از انجام برخی از تجزیه و تحلیل" کاکس گفت. "سعی خودم را بهتر و رفتن از وجود دارد.

"من بوده ام به دنبال در برخی از اشتباهات من ساخته شده و (فکر) آنچه که من انجام می دهد متفاوت است. نه قرار دادن تقصیر را به گردن دیگری اما تلاش برای نگاه در آنچه که من انجام داده اند می تواند شخصا متفاوت است."

کاکس با چند چیز است که او معتقد است که او را یک مربی بهتر اگر فرصت دیگری مطرح می شود.

"یکی از بزرگترین چیزهایی که من فکر می کنم من خواهد آمد تا زمانی که مردم هستند که ظاهرا به شما اما احساس نمی مانند شما نزدیک است که آنها می توانند با شما صحبت کنم" کاکس گفت. "شما باید به نگاهی به آن. افرادی که گفته بودند به من نزدیک است. که من وفادار به که من احساس می کنم نزدیک بود به آنها, اما آنها قادر به صحبت با من."

کاکس گفت که او نیست, سرزنش هر کس دیگری.

"من نمی باید بود نزدیک در برخی از مواقع" کاکس گفت. "من در تلاش برای کار را از طریق آن. من در تلاش برای کشف کردن برخی از دلایل مشروع چرا که می توانست."

زمانی که کاکس استخدام, شاهین شد ساخت بزرگ "سختی" فشار.

"هنگامی که شما نگاه در فلسفه مربیگری من آمد به آتلانتا در آن همه چیز بر اساس سخت تر شدن و بزرگتر بودن تحت (دفاعی هماهنگ کننده) مایک نولان و (مربی) مایک اسمیت" کاکس گفت. "سپس من هرگز تغییر رویکرد من زمانی که دن در آمد.

"فلسفه تغییر نمی کند. من انگشت شست در بچه ها بیش از حد سخت است. من به آنها اجازه نفس کشیدن به اندازه کافی. من احساس می کردم که یک اشتباه بود از طرف من. من نمی تغییر فلسفه من با کارکنان که در آمد. من می توانم تغییر کرده اما من نه. من فکر می کنم که در من است."

Cox باور ندارد که بازیکنان بسیار متفاوت از امروز از زمانی که او ایفا کرده است.

"این آسان برای مردم می گویند اینها بچه های مختلف" کاکس گفت. "اما بازی را تغییر ندهید. برای آنهایی که می خواهند به خوبی شما می توانید آنها را با فشار و نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد. این آنهایی که حاشیه ها هر چه دلایل خود را برای بازی و یا انجام آن ممکن است متفاوت از خود من است."

شاهین برجسته شد در HBO را "ضربه سخت" در سال 2014 و یکی از قسمت نشان داد Cox کار با دفاعی مقابله با Ra'Shede Hageman. Cox بخواهد که او را گرفته یک رویکرد متفاوت با Hageman که به مشکلات قانونی و خارج شده از لیگ پس از سال 2016.

"من متاسفم که چگونه همه چیز آشکار با Ra'Shede با من بودن و من که مرد بود که رهبر در اتاق" کاکس گفت. "من می تواند داشته باشد شاید پرورش که رابطه متفاوت است."

Hageman نبود یک خود استارت. شاهین پیش نویس او در دور دوم با وجود سوالات خود را در مورد تلاش و بلوغ در مینه سوتا است.

"شاید من می توانم انجام داده اند چیزی متفاوت اما دوباره من در یک محل و دولت که در آن من می خواستم به اطراف مردم که می خواستم بود" کاکس گفت. "نمی گویم که او نمی خواست اما برخی از چیزهایی که او نمی دانست که چگونه بزرگ می شود.

"شاید من تحت فشار قرار دادند و او را به یک نقطه از تحقیر. شاید دوست نداشتن برای من دوست ندارم برای چه من در آموزش و چیزهایی که از طبیعت. دوباره با حقیقت بودن 20-20 شاید من می تواند انجام چیزی متفاوت را از او موفق تر باشد."

Cox تحت فشار قرار دادند بیسلی در فصل سوم خود را و کمک کرد که شاهین رسیدن به سوپر باول.

"ویک بود یک پسر که در من" کاکس گفت. "او یک پسر است که در ابتدا, من بیش از حد jacked اما من به عشق ویک. فهمیدم که او بود. من قادر به دریافت بیشتر از او چون فهمیدم که او چه کسی بود و چه چیزی او بود."

Cox توصیف Beasley به عنوان یک روحانی و بسیار مهربان فرد است.

"شما باید قادر به گرفتن بر روی سطح خود می شود و قادر به درک آنچه باعث می شود او را تیک" کاکس گفت. "اگر شما می توانید انجام دهید که شما می توانید بیشتر از او. خوشبختانه در طول سال گذشته وجود دارد, من قادر به گرفتن او را به NFL گونی رهبر."

کاکس نیز اعتبار جانبازان دوایت Freeney و جاناتان Babineaux برای کمک به Beasley. کاکس پس از کار اخراج شد بیسلی ثبت پنج پنج و هشت کیسه در سه فصل بعدی. بیسلی بود دوباره پس از امضا در فصل گذشته و امضا شده با تنسی تیتان در آژانس رایگان.

"شما شاهد رشد که Grady ساخته شده پرش که او ساخته شده" کاکس گفت. "پس از آن یک کل دسته از بچه ها. که کل گروه جنگیدند و واقعا پر کردن شکاف. اگر من یک مرد بیش از حد سخت آنها قادر به رفتن به وضعیت و واقعا آن را انجام دهد.

"من فکر دوایت Freeney واقعا یک اثر بزرگ در گروه خود را از رهبری و از دانش خود را. با درک نقطه نظر من او قادر به گرفتن برخی از بچه ها به درک برخی از چیزهایی که من در مورد صحبت شد."

در علاوه بر این به عنوان یک مادر اقامت در خانه پدر و کاکس تماشا پسرش برایان کاکس جونیور NFL حرفه ای. جوان کاکس یک پایان دفاعی که بازی در فلوریدا است که در حال حاضر با بوفالو پس از توقف در کارولینای و کلیولند. او در 25 بازی ساخته شده و دو شروع می شود.

"(حرف مفت Lupoi) جدید خط دفاعی مربی با آتلانتا بود که خود را در خط دفاعی مربی در کلیولند" کاکس گفت. "پس همه چیز دایره کامل. همه می دانند همه. اما او در بوفالو. امیدوارم که اوضاع خوب خواهد بود برای او وجود دارد. ... من فقط یک پدر. فقط حمایت و تمایل او به زندگی می کنند رویای خود را."

کاکس در نظر دارد تا آماده شود و اگر هنگامی که تلفن خود را در حلقه.

"این سخت است چهار سال گذشته" کاکس گفت. "از نظر روانی آن بوده است تا صعود. آن بوده است برخی از تلاش ذهنی است که از آن و از دست رفته آن است. امیدوارم چیزی اتفاق می افتد."

--

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب