جف کالینز به نظر می رسد "خارج از جعبه" که در دانشگاه آموزش نزدیک

زمانی که Georgia Tech آغاز می شود فاز اول آن داوطلبانه در دانشگاه برنامه تمرین ژوئن 15, تعداد بازیکنان فوتبال

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 15 خرداد 1399

زمانی که Georgia Tech آغاز می شود فاز اول آن داوطلبانه در دانشگاه برنامه تمرین ژوئن 15, تعداد بازیکنان فوتبال خواهد شد که شرکت را در پایین 20s با توجه به مربی جف کالینز. کل فهرستی از اندازه شمارش نیست ورودی دانشجویان سال اول که وارد نیست در ماه ژانویه حدود 105.

فاز اول Tech برنامه در آوردن ورزشکاران به دانشگاه محدود به ورزشکاران زندگی در مترو آتلانتا. ورودی اول قادر به شرکت. جداسازی برای 14 روز قبل از شروع در دانشگاه آموزش است که دیگر مورد نیاز است.

"وجود دارد یک دسته کامل از مراحل است که آنها رو به رفتن را از طریق قبل از آنها بازگشت" کالینز گفت: در یک ویدئو کنفرانس تماس با رسانه ها.

ورزشکاران در همه فناوری های ورزشی اجازه خواهد داشت برای بازگشت تحت این دستورالعمل ها. متعاقب آن مراحل را بازگشت بیشتر ورزشکاران به دانشگاه و گسترش آموزش رژیم. در مرحله اول ورزشکاران خواهد بود محدود به وزن اتاق و اتاق آموزش. برای تیم فوتبال کالینز گفت: وزنه برداری کار انجام خواهد شد در براک تمرین فوتبال تاسیسات یک ساختمان است که اجازه خواهد داد که بازیکنان فوتبال فضای بیشتری برای آموزش. کالینز گفت که این تیم دستور داده بود پنج وزن اضافی قفسه برای تسهیل تمرینات است که انجام خواهد شد در گروه 10 و یا کمتر.

علاوه بر خروج از تسهیلات گاراژ به سبک درهای باز به بهبود جریان هوا بازیکنان و کادر را تعیین نقاط ورود و خروج.

"وجود دارد همه نوع از چیزهایی که در محل قرار داده تا مطمئن شوید که بچه ها در حال امن و سالم" کالینز گفت.

اعضای تیم بازگشت نیست برای مرحله اول می تواند همچنان به کار کردن خود به خود زیر برنامه های تجویز شده توسط قدرت-و-تهویه مربی لوئیس Caralla. بازیکنان ملزم به کار کردن.

"ما یک رهبری بزرگ در فوتبال ما تیم که واقعا موثر بر بچه های دیگر و این یکی از آن چیزهایی است که آن اعتماد و به آن ایمان, این, امید, و شما سعی می کنید برای ایجاد انگیزه, الهام بخش و درگیر کردن بچه ها به صورت فردی و جمعی صورت بدون آن الزامی است."

فاز اول خواهد بود دو هفته کالینز گفت: قبل از اینکه بیشتر بازیکنان شروع تمرینات خود را پس از آن. تکنولوژی برنامه است که در پشت برخی از رقبای خود است. Clemson فن حریف برای خود باز فصل برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 3, برنامه ریزی شده بود به شروع ماه ژوئن 8 با کل تیم قادر به بازگشت. در فلوریدای مرکزی با تکنولوژی برنامه ریزی حریف سپتامبر. 18 گروهی از 60 بازیکنان فوتبال بازگشت و در روز دوشنبه برنامه ای برای شروع تمرینات زیر پنج شنبه. کالینز به نام ژوئن 15, تاریخ شروع طرح "عمدی" تصمیم گیری است.

"ممکن است آن را به جهان خارج به نظر می رسد مانند ما که بسیار محتاط و من فکر نمی کنم که یک چیز بد" کالینز گفت. "من فکر می کنم وجود دارد یک سطح از اندیشه و مراقبت که رفت به هر واحد تصمیم گیری در سراسر این چیزی که برای ما بچه ها و حتی برای کارکنان ما است."

کالینز ابراز اعتماد به نفس در کارکنان خود توانایی راهنمای آموزش از بازیکنان که دور از دانشگاه و فراتر از آن در شخص نظارت مربیان از اواسط ماه مارس زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس بسته فناوری پردیس. او اشاره کرد که با داشتن مربی در دبیرستان Division III و FCS سطح او آشنایی در شرایطی که بازیکنان ندارد تابستان برنامه های تمرین و یا حتی بهار فوتبال است.

"بنابراین من فکر می کنم که affords و به من می دهد یک لبه به درک وجود دارد راه برای انجام آن است."

او تمجید مربیان و کارکنان "که در خارج از جعبه به سعی کنید برای پیدا کردن پاسخ به سوالات و نمی خواهید در گیر در یک سیستم کهنه که آن را به این طریق انجام می شود در این زمان در قاب این مقدار تکرار هر مورد ممکن است." ویدئو کنفرانس جلسات که مربیان انجام داده اند با بازیکنان ممکن است قرار داده و آنها را بیشتر پیش رو در شماتیک دانش از آنها خواهد بود در غیر این صورت کالینز گفت.

کالینز همچنین گفت که "تقریبا هر مرد در فهرستی از ما" خواهد بود به طور کامل قادر به شرکت در تمرینات پس از بازگشت خود پس offseason توانبخشی. در طول دوره قرنطینه بیشتر خود را انجام داده اند نوتوانی جلسات با مربیان انجام شده از طریق FaceTime تماس های فیلم ها و وسایل دیگر.

ورودی اول تا به حال خود را در اولین جلسه رسمی (از طریق ویدئو کنفرانس) با کالینز در یکشنبه شب آغاز خود را "JumpStart کت" برنامه به منظور تسهیل آغاز ثبت نام خود را در فن آوری.

"بدیهی است که وجود خواهد داشت چالش های, اما من فکر می کنم این راهی است که ما باید فرهنگ ما راه اندازی ما برنامه های ما راه اندازی و آشنایی ما به قادر بودن به ابتکاری فکر می کنم خارج از جعبه و پیدا کردن بهترین راه برای بازیکنان ما برای موفقیت" کالینز گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب