در این بازگشت بیس بال باید با یک معامله کثیف موضوع: تف

نزد یک بازیکن ایستاده در میدان بیس بال تف مانند او در جهان grossest باغ چشمه در حال حاضر ممکن است در معرض خطر.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 اردیبهشت 1399

نزد یک بازیکن ایستاده در میدان بیس بال تف مانند او در جهان grossest باغ چشمه در حال حاضر ممکن است در معرض خطر.

تف ممنوع شده است در کره جنوبی به عنوان بخشی از بیس بال بازگشت وجود دارد در سن coronavirus; و قطعا این عادت نیاز به خطاب در اینجا قبل از لیگ اصلی بیس بال رزومه. این دیگر یک ماده از طعم و مزه و یا مدنیت. در حال حاضر آن را یک مسئله بهداشت عمومی. تف یک بیماری همه گیر رله ،

جرات ما رویای آن روز که طولانی بیکار دقیقه از بیس بال هستند نه مربوط توسط بزرگ, کف آلود expectorations از هر جنبه از الماس ؟ از زمانی که یک ستاره شرق است و نه ارائه شده سازمان حفاظت محیط زیست superfund سایت شبانه توسط خلط از کسانی که شنود گذاشته به غیر طبیعی و بی پایان عرضه آن است. جایی که همه آن را از آمد ؟

آن را واقعا نمی نیاز به یک بهداشت جهانی بحران برای رفع بیس تف تصویر. درمان در دسترس است در تمام طول. این بسیار پیچیده است بنابراین سعی کنید به ماندن با من اینجا, فرو کردن, به جای.

پابلو پیکاسو یک بار گفت: "اگر من تف آنها را به من تف و قاب آن را به عنوان هنر بزرگ است." وجود دارد بیش از حد بسیاری از پیکاسوها در ballfield – اگر چه گرگ Maddux نزدیک – بنابراین وجود دارد می رود زیبایی هر بهانه ای به صورت پانوراما نمایش های گوارشی است.

شما متولد شده در قرن 19 و وابسته به جویدن تنباکو به نگه داشتن دهان خود را مرطوب در طول تمام کسانی که در روز بازی در خشک و گرد و خاکی زمینه و سپس مقدار مشخصی از تف قابل درک است. در غیر این صورت در اینجا در زمانی که قرار است ما را به منع استفاده از دخانیات در هر شکل فقط نگه داشتن دهان خود را بسته و بازی.

تف ممکن است در مفید آمده است هنگامی که پرتاب غیر قانونی زمین و یا شکستن در یک دستکش, اما از طریق شگفتی های شیمی مدرن بسیاری گریس آمده اند به همراه بهبود پس از بزاق انسان.

من دوست دارم به جویدن دانه آفتابگردان (و تف پوسته) در طول بازی اما راستش در بازرسی نزدیک تر است که حتی مرزی نفرت انگیز مگر اینکه شما یک goldfinch.

اگر بیس بال می کند بان کی مون تف هیچ کس است که گفت: از آن خواهد شد آسان به شکستن عادت. در بعضی از ورزش ها چاق و چله است و یک گناه قابل اغماض. تایگر وودز تف سبز در دور نهایی 2011 دبی کلاسیک بود و ذکر شده برای یک fineable نقض انجام شده است. اما در عمل و بافته شده است به آیین بیس بال یک نوع ناخالص غسل تعمید از ballfield. آن زمان افتخار فعالیت آن افزایش یافته است به رتبه کلیشه – و در اینجا ما به شما مراجعه به یک کلاسیک, صحنه از فیلم "The Naked Gun: From the Files of Police Squad." هشدار: یک روان چتر لازم است قبل از مشاهده.

در آن نگاه کنید یکی دیگر از راه: حتی بوکس ترجیح محدود به آن تف به یک سطل.

بسیار اساسی است و در یک تقسیم شده است به شخصیت بیس بال که از آن شده است حتی یک موضوع علمی کار می کنند. در سال 2010 مقاله در روان شناسی امروز با عنوان "ساخت احساسی حس چرا بازیکنان بیس بال, تف," مریم لامیا, دکترا به این نتیجه رسیدند:

"اگر تف می توانید محافظت از یک فرد با فراخوانی انزجار در ناظر و سپس با توجه به عواقب آن ممکن است به عنوان یک مهاجم یا تحقیر نمایش. فراخوانی انزجار در فرد دیگری می تواند یک راه برای مقابله با و یا پنهان کردن خود را در یک اضطراب است. آن را بیانگر بی باک نگرش تحقير مدارا و یا بی اعتنایی.

"تحسین با لیگ کوچک بیس بال بازیکنان بزرگ بچه ها در بیس بال اغلب آنها منجر به تقلید رفتارهای خاصی. من آنها را تقلید تف. وجود دارد بسیار مورد تحسین لیگ بازیکنان گذشته از شجاعت و مهارت و توانایی مقابله در موقعیت های استرس زا که در آن طول می کشد به ماندن در بازی. اگر فقط آنها می تواند خودداری از ساخت تف بخشی از هویت خود را."

رفتن داخل ballplayer سر این است که همیشه یک سفر خطرناک است. و لامیا در مورد یک زن شجاع در واقع – آن ضروری است باید کامل منطبق کت و شلوار.

شنیدن بگویید که تام سایر بود, شگرف, جق زدن هر مارک تواین حساب. که به دست آورده احترام زیادی از همسالان خود. اما مطمئنا حتی تواین خواهد بود شگفت زده امروز و کمی قرار یک هفته ای تور NL East.

اجرای قانون و مجازات هر ضد تف فرمان سرگرم کننده خواهد بود به تماشا و مطمئنا علوفه برای یکی دیگر از بازی بیس بال آمار: بار, گیر افتاد, تف.

آنها می خواهم گرفتن در چنین شایع reflex action; آن خواهد شد مانند تلاش برای یاغی خروپف در یک فیلم خارجی در جشنواره. امیدوارم مجرم خواهد بود ساخته شده برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن پس از خود را دارند. فقیر زمینه خدمه تا به حال برای مقابله با بازیکنان در تولید گازهای گلخانه ای به اندازه کافی بلند.

و تف است فقط شروع یک بار اربابان بیس بال دریافت یک طعم و مزه برای اجرای مودب رفتار است.

مراقب باشید خاراندن. آنها بعد از شما آمده بعدی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

درباره نویسنده

Steve Hummer

استیو هامر

استیو هامر می نویسد: امکانات ورزشی برای Atlanta Journal-Constitution. او را پوشش می دهد طیف گسترده ای از ورزش ها و موضوعات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب