دادگاه پاکستان می گوید تمام فروشگاه ها می توانید بازگشایی

یک خیابان شلوغ دوشنبه در کراچی که در آن مقامات گفتند که اطاعت از دستور به بازگشایی فروشگاههای اما هنو

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 اردیبهشت 1399

یک خیابان شلوغ دوشنبه در کراچی که در آن مقامات گفتند که اطاعت از دستور به بازگشایی فروشگاههای اما هنوز هم نگران این بیماری همه گیر را گسترش.

عکس: آصف حسن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسلام آباد—دیوان عالی پاکستان حکم داد که تمام فروشگاه ها و مراکز خرید می توانید برای باز کردن بلافاصله تغییر دولت موظف به بستن کسب و کار به سرعت گسترش coronavirus به عنوان قضات وزن در بحث جهانی بیش از چگونه به احیای فعالیت های اقتصادی در طول بیماری همه گیر.

پاکستان یک کشور فقیر از 220 میلیون نفر دیده می شود که بحث تشدید در هفته های اخیر به شناسایی مواردی از بیماری باید به طور پیوسته صعود با وجود یک مستند در غیرضروری فعالیت های کسب و کار و محدودیت در حرکت است.

پیشرو در این کشور انجمن پزشکان التماس کرد با مقامات برای حفظ محدودیت هایی که دولت های استانی تحمیل کرده اند سعی کنید به سرعت گسترش ویروس. نخست وزیر عمران خان که به انتقاد از این محدودیت از شروع به عنوان بیش از حد از لحاظ اقتصادی مضر در چنین فقیر ملت است و حمایت از یک کاهش تدریجی که استان را تا حد زیادی از بین رفته همراه با.

دادگاه پا به نزاع ابتکار خود را در روز دوشنبه حکم قانونی است که همه کسب و کار تا به حال حق به کار گیرند. موقت در نظم دادگاه گفت که در مقیاس بزرگ و مراکز خرید باید اجازه داده شود برای باز کردن بلافاصله. همچنین دستور داد که مغازه ها اجازه داده می شود برای باز کردن در هر روز از هفته است.

"اگر کسب و کار و صنایع بسته باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی خود را احیاء می شود تردید بیشتر و بیشتر در مورد آنها را زنده کرد و میلیون ها نفر از کارگران خواهد بود در خیابان" دیوان عالی کشور گفت: در دستور کتبی صادر شده پس از شنیدن.

رئیس دادگستری اضافه شده در طول رسیدگی به این است که دولت نمی تواند انکار خریداران که مایل به خرید لباس های جدید جلوتر از مهم مسلمان جشنواره عید در اواخر این ماه.

یک مغازه سلمانی در پیشاور در روز دوشنبه. پاکستان شناسایی بیش از 42000 موارد coronavirus.

عکس: محمد سجاد/آسوشیتد پرس

مقامات در جنوب استان سند که شامل کشور بزرگترین شهر کراچی و توسط یک حزب سیاسی مخالف آقای خان ابراز شوک در دادگاه اعلام کرد که همراه با آن.

"امروز ما در حال مواخذه برای افتتاح مراکز خرید و بازار" گفت: سعید غنی رسمی در سند استانی دولت است. "فردا آنها را سرزنش و توبیخ رسمی ما برای کمبود تخت بیمارستان و پزشکان است."

آقای خان دولت با موافقت استان پس از مذاکرات است که برخی از کسب و کار و خرده فروشان می تواند بازگشایی در هفته گذشته. اما مغازه ها بودند بسته باقی می ماند و دو روز در هفته در حالی که مراکز باقی خواهد ماند به طور کامل بسته شده است. دادگاه حذف این محدودیت.

رئیس فدرال جروم پاول می گوید: آمریکا چهره یک نامشخص بازیابی; همانطور که در کشورهای غربی به آرامی بازگشایی خوشه ظاهر می شود در آسیا; Softbank گزارش زیان بزرگ است. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: یوهانس Eisele/AFP

دادگاه همچنین با انتقاد از دولت که اعلام کرده است 8 میلیارد دلار اقتصادی بسته حمایتی برای مقابله با بیماری برای قرار دادن وزن بیش از حد در مبارزه با کروناویروس.

"وجود دیگر بیماری های جدی موجود در کشور از آن مردم در حال مرگ هستند روزانه" آن گفت: با بیان اینکه این بیماری است نهفته پاکستان به عنوان سخت که در کشورهای دیگر.

پاکستان شناسایی بیش از 42000 موارد coronavirus با مجموع رشد حدود 2000 نفر در روز شده است. آن را گزارش کرده است 900 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. همراه با بسیاری از دیگر کشورهای در حال توسعه, ویروس رسیده پاکستان بعد از جای دیگر در جهان است. مقامات بهداشتی می گویند که ممکن است به معنی کشور است و هنوز به اوج این بیماری همه گیر است که هنوز هم می تواند رقیب آسیب در دیگر سخت-آمار سازمان ملل.

یک زن خرید در اسلام آباد در روز دوشنبه. فقیر کشور است که مجهز به بیمار در صورت افزایش coronavirus موارد است.

عکس: سهیل شهزاد/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

هنوز کارشناسان بهداشت می گویند پاکستان و دیگر کشورهای در حال توسعه کمتر جدی مورد از این بیماری و کاهش مرگ و عوارض ناشی از آنها نسبتا جوان جمعیت. جوان در گروه سنی کمتر موارد جدی و مرگ و میر.

کارشناسان هشدار می دهند که خطر فزاینده موارد باقی مانده است, در حالی که بیمارستان ها از کشورهای در حال توسعه مانند پاکستان ضعیف هستند مجهز برای مقابله با افزایش موارد جدی.

در حالی که هشدار جمعیت است که آنها باید حفظ اجتماعی فاصله جایی که ممکن است آقای خان گفت: دولت خود را شل تر موضع بود و تبرئه توسط دادگاه.

"عمران خان شده است نگران است که بیشتر مردم از گرسنگی می میرند از کروناویروس گفت:" شبلي Faraz اطلاعات وزیر.

نوشتن به سعید شاه در saeed.shah@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de