بازیکنان پشت در زمینه اولین گام برای فصل MLS به سر

این باشگاه برگزار شد اولین مجموعه داوطلبانه تمرینات روز شنبه در زمین تمرین در ماریتا با 20 بازیکن شرکت کننده.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 اردیبهشت 1399

این باشگاه برگزار شد اولین مجموعه داوطلبانه تمرینات روز شنبه در زمین تمرین در ماریتا با 20 بازیکن شرکت کننده. تمرینات برگزار شد تحت سخت مجموعه ای از پروتکل ها به جای قرار دادن با MLS. به عنوان نمونه بیش از هشت بازیکن می توانند در یک جلسه. زمینه های گذاشته در ربع با هر بازیکن کار از یک ربع به حفظ فاصله از دیگران است. بازیکنان مجاز نیستند برای استفاده از آموزش های اتاق و یا اتاق های قفل. بازیکنان در مصاحبه با باشگاه گفت: آنها احساس امن برای آموزش.

MLS موظف است تیم نمی تواند قطار با هم تا زمانی که ممکن است 15 و هیچ بازی را می توان از طریق ژوئن 8.

"دیروز بود که گام اول" Eales گفت.

در نهایت گرفتن برای بازی در یک تاریخ است که هنوز به تعیین خواهد شد نیاز به گام از آموزش فردی برای کوچک-گروه آموزش با هم انجام کارهایی مانند عبور دریل در نهایت تیم هم آموزش.

Eales گفت: پس از روز جمعه فردی در جلسه بررسی برگزار خواهد شد و با بازیکنان و مربیان و کادر پزشکی و تناسب اندام کارکنان در مورد چگونگی افزایش مشکل از جلسات. Eales تاکید کرد آنها می خواهند به مراقب باشید زیرا آن شده است از آنجایی مارس 12 که بازیکنان قادر به کار کردن در این تیم امکانات. او گفت: آنها می خواهند برای جلوگیری از هر گونه "احمقانه" بافت نرم آسیب.

"این یک حرکت جشن که در آن ما در حال گرفتن آنچه کار را برای گروه هایی که در حال آموزش و مشاوره گرفتن از کارشناسان پزشکی و به دنبال در لیگ از کشورهای دیگر" Eales گفت.

Eales گفت: تست برای COVID-19 خواهد بود بخشی از هر چه گام بعدی این است که به سمت گروه های آموزشی. Eales گفت: وجود یک MLS کمیته فرعی است که در بحث با دیگر لیگ های حرفه ای در آمریکای شمالی مورد آزمایش. او ابراز اطمینان کرد که آزمایش به احتمال زیاد در دسترس خواهد بود به دلیل تلاش های ساخته شده در سراسر جهان است.

قبل از بازی می توانید رزومه Eales گفت: لازم است برای هر MLS تیم قادر به آموزش به عنوان یک گروه برای یک مقدار مشخصی از زمان است. برای مثال هر یک از 26 تیم آغاز شده و شرکت در تمرینات فردی. اورلاندو اسپورتینگ کی سی و میامی نیز آغاز شده و پنج شنبه. هوستون دینامو و Portland Timbers آغاز شده و پنج شنبه.

"هر کس باید در همان سطح" او گفت:.

Eales ابراز اعتماد به نفس که در لیگ کار سخت خواهد شد به بازی در یک فصل کامل. او گفت اگر فصل نشده دوباره شروع تا پایان ماه جولای آن را دشوار خواهد بود برای تکمیل باقی مانده برنامه. تیم به پایان رسید دو از 34 دور زمانی که فصل متوقف شد.

"ما خواهد بود به عنوان چالاک به ما می و نوآورانه به عنوان ما می توانیم که برای دریافت کامل فصل در" Eales گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن