دوم آتلانتا ایالات بازیکن تست مثبت برای COVID-19

آتلانتا ایالات بازیکن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 ساخت و او را دوم در سه روز, با توجه به اطلاعات ارائه شده

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 تیر 1399

آتلانتا ایالات بازیکن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 ساخت و او را دوم در سه روز, با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط این تیم در روز شنبه.

اسامی بازیکنان نیست منتشر شده توسط این تیم است. هر دو بازیکن بدون علامت با توجه به تیم. دوم تست مثبت رخ داده در روز جمعه. بازیکن دوم شده است در انزوا پس از چهارشنبه.

این تیم برگزار شد فردی جلسات آموزشی در روز جمعه و شنبه برگزار خواهد شد یکی دیگر از روز دوشنبه. این تیم را تست پرسنل برای coronavirus دوباره در روز دوشنبه. اگر تست منفی این تیم از سر گرفته خواهد شد آموزش کامل در روز سه شنبه.

آتلانتا ایالات آموزش در آماده سازی برای مسابقات لیگ در اورلاندو که آغاز خواهد شد در جولای 8.

آتلانتا ایالات یکی از اولین لیگ تیم شروع به فردی داوطلبانه آموزش کوچک-آموزش گروهی و آموزش تیم خود تسهیلات در ماریتا. قبل از اولین تست مثبت باشگاه گفته است که تمام بازیکنان سالم شده اند و هم آموزش.

MLS آمد تا با طولانی مجموعه ای از پروتکل ها است که تیم تا به حال برای پیاده سازی قبل از آنها مجاز به داشتن هیچ گونه جلسات آموزشی.

آتلانتا ایالات جمهور دارن Eales برنامه ریزی شده است به صحبت در مورد این تیم در روز دوشنبه.

" بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن