آتلانتا ایالات را Frank de Boer می گوید بیشتر تست مثبت برای تیم

آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer گفت: هیچ یک از تیم آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ورود خود را در اورلاندو د

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 تیر 1399

آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer گفت: هیچ یک از تیم آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ورود خود را در اورلاندو در چهارم جولای.

دو بازیکن مثبت آزمایش قبل از این تیم به سمت چپ برای فلوریدا. هر دو تشخیص داده شد که همراه با این تیم است. یکی از بازیکنان بهبود و سفر با تیم. دیگر نشده است دوباره به تیم. یک بازیکن باید تست منفی دو بار قادر به دوباره پیوستن به آموزش.

آتلانتا ایالات آغاز خواهد شد بازی در MLS مسابقات روز شنبه. آن را بازی New York Red Bulls در 8 p. m.

دی بوئر گفت: پرسنل تست شده سه بار پس از ورود مرکزی فلوریدا. تیم ماندن در همان رفت و آمد مکرر در اورلاندو به تلاش برای بهتر عایق هر کس از دریافت یا پخش ویروس است.

"من فکر می کنم که راه ما احساس امن" او گفت:. "اقدامات ایمنی در اینجا به ما احساس امن است."

لیگ شنبه ساخته FC Dallas برداشت پس از 10 بازیکن و یکی دیگر از اعضای تیم تست مثبت است. De Boer این باورند که این تیم بود آلوده قبل از آن وارد در فلوریدا. در روز سه شنبه لیگ موکول نشویل افتتاحیه بازی مقابل شیکاگو در این مسابقات از تاریخ 8 ژوئیه به یک تاریخ اعلام خواهد شد. پنج نشویل بازیکنان باید آزمایش مثبت پس از آن وارد در اورلاندو است. چهار بازیکن را دریافت کرده اند مجمل نتایج آزمون.

"MLS هتل و دیزنی در حال انجام همه چیز ممکن است ما را در خانه و امن" de Boer گفت. "آنچه من می بینم از بازیکنان ما را ندارد نگاه نگران. آن را OK به نظر می رسد در حال حاضر."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب